טלפון:  050-4465011 דוא"ל:  Galia@TimeCafe.co.il
התקשרו אלינושלחו הודעההמלצות

בחירת בר משקאות ועמדת קפה לאולם אירועים

בחירת בר קפה לאולם אירועים

ארגון אירוע הוא ללא ספק אחת המשימות היותר מורכבות, הרי יש לדאוג לכל האטרקציות והעניינים סביב על מנת לוודא שלא יחסר כלום לאורחי האירוע והם יחושו חוויה בלתי נשכחת. כידוע לכולם, אירוע ללא בר משקאות – הוא לא אירוע, לכן בעלי אירועים רבים משכירים שירותי בר חיצוניים המספקים מגוון רב של משקאות לאורחי האירוע ובנוסף עמדת קפה מפנקת שתשרת בנאמנות את כולם. כיום, אולמות אירועים באשדוד או בכל עיר אחרת אכן מציעים בר משקאות ועמדות קפה, אך יש אנשים המעוניינים בבר אקטיבי עשיר יותר ומגוון ובו משקאות אלכוהול תוצרת הארץ ותוצרת חוץ, כך שניתן לשלב את אטרקציה זו לאורחי האירוע ולקבל חוויה בלתי נשכחת.

מגוון שירותים נוספים מעבר לבר אלכוהול

חברות המציעות בר אלכוהול לאירועים, מאפשרות ללקוחות לקבל מגוון רב של אטרקציות נוספות מעבר לשירותי אלכוהול ובית היתר את האטרקציות הבאות: קוקטיילים צבעוניים לאורחי האירוע, רקדנים ורקדניות אשר מסתובבים ברחבה ומשדלים את כל אורחי האירוע לשתות שוטים, קוקטיילים המחולקים לאורחים בדליים קטנים עם המון קשים ממש כמו בתאילנד, ממתקים ונשנושים על הבר, שתייה חריפה מסוגים שונים ובכלל מגוון אטרקציות נוספות על פי דרישת בעלי האירוע.

לאילו אירועים מתאים בר משקאות ועמדות קפה?

התשובה היא כמובן – לכל סוג אירוע באשר הוא! למעשה, מדובר בברים אשר נבנים בחלל האירוע בלוקיישן מסוים המאפשר לאורחים לגשת בחופשיות לבר ולהזמין מכל הבא ליד כל סוג אלכוהול רצוי ומגוון רב של קוקטיילים אותם מכינים ברמנים במקום. בעמדת קפה, תוכלו למצוא גם בריסטות חייכנים המגישים לאורחים שתייה חמה אותה הם מכינים על ידי מכונות קפה מיוחדות לטובת האורחים שמעוניינים להתרענן עם קפה משובח.

את בר המשקאות ואת עמדות הקפה ניתן להציב בכל אולם ובכל סוג אירוע הממוקמים באזור אולמות אירועים באשדוד, כמו – חתונות מפוארות או קטנות, בר או בת מצווה, ברית או בריתה, כנסים עסקיים, ירידים, השקות מוצרים ובכלל כל סוג אירוע הוא הזדמנות מצוינת ליהנות מבר משקאות מפנק שבו יגישו לאורחים אלכוהול משובח שיישפך כמים כל הערב.

בחירת עמדת קפה יוקרתית לאולמות אירועים בדרום

 

כאשר אתם מהססים בבחירת אולם אירועים לאירוע שלכם האטרקציה הראשונה שמומלץ לבחור הינו עמדת קפה ובר אלכוהול יוקרתי ומרשים. בחירת עמדת קפה יוקרתית הינו אחד הדברים החשובים לאורחים שלכם כאשר השעה כבר מאוחרת והם מעוניינים להתעורר עם כוס קפה איכותי. עמדת קפה איכותית מכילה מגוון רחב של סוגי משקאות קפה בשלל רחב של טעמים וסוגי ארומה שונים. מגוון רחב של אולמות אירועים באשדוד מציעים מחירים אטרקטיביים לתושבי האזור והנחות על כל שלל העמדות הקפה הטובות ביותר בשוק.

מאמרים