טלפון:  050-4465011 דוא"ל:  Galia@TimeCafe.co.il
התקשרו אלינושלחו הודעההמלצות

קינוחים לאירועים


כולם יודעים שהסוד באירוע מוצלח הוא האוכל. בחירה נכונה בחברה אמינה ואיכותית שתספק לכם אוכל ועמדות קפה מובחר ומיצים מפנקות, תשפר משמעותית את האירוע שלכם ותעניק לאורחים ולכם חוויה כוללת מצוינת.

בנוסף לאוכל ולעיתים אף במקום, חשוב מאוד לשלב גם קינוחים לאירועים שמגיעים בתצורת מגשי אירוח מתוקים או בעמדות קינוחים ניידות. בין אם אתם בוחרים רק אוכל, רק קפה או רק קינוחים, אחד הדברים שהכי חשוב לשים אליו כשבוחרים ספק מזון לאירוע שלכם הוא אמינות.

חברת טיים קפה מובילה כבר שנים בתחום מגשי האירוח וגם בעמדות הקפה האיכותי והמשובח שנטחן במקום. אנשים פרטיים, בעלי עסקים קטנים וגדולים ובעצם כל מי ששומע על החברה בוחר דווקא בה וזה לא סתם.

אז מי אנחנו ומה אנחנו מציעים לכם?

חברת טיים קפה דוגלת באיכות, טריות ושירות לפני הכל, כדי להעניק לכל לקוח את החוויה הטובה ביותר. האהבה למאפים הביאה אותנו ליצור מבחר עשיר וצבעוני של מתוקים לצד הקפה. 

קינוחים בכוסיות, מאפי שמרים, עוגות בחושות, פטיפורים ושאר פינוקים מרגשים – את כל אלו תוכלו למצוא אצלנו.

מה שמדרבן אותנו ליצור כל פעם מחדש מעטפת קולינרית מצוינת לאירועים שלכם הוא אתם. אלפי לקוחות שבחרו בנו לאורך השנים ממליצים עלינו לחבריהם ושבים לרכוש דרכנו מגשי אירוח מתוקים, מגשי אירוח מלוחים ושירותי קפה פעם אחר פעם. 

בנוסף, אנחנו מאמינים שטובת הלקוח מעל לכל ומתאימים לכל אחד את חבילת האירוע הטובה ביותר לצרכים ולדרישות שלו ושל האירוע.  

אנחנו משווקים מגוון קינוחים לאירועים ונשמח לספק לכם מידע נוסף לגבי האפשרויות שאנחנו מציעים בשיחת טלפון ללא התחייבות או בפגישת היכרות.


בוחרים בטיים קפה ונהנים ממעטפת מושלמת ומשתלמת

בשורה התחתונה, תכנון נכון של האירוע צריך לקחת בחשבון גם את החברה שתספק לכם את השירותים הקולינריים וההמלצה שלנו לבחירה נכונה היא לסגור רק מול חברה אמינה ומוכרת. טיים קפה מעניקה ללקוחותיה את המעטפת המושלמת והמשתלמת ביותר.

מסקרים שנערכו עולה שזו הבחירה הטובה ביותר בהיבט עלות-תועלת ואתם יכולים לבחון את העניין בעצמכם. נשמח להיות חלק מהאירוע שלכם ולהעניק לכם יחס מקצועי, שירות אדיב, אוכל טעים במיוחד ואווירה מצוינת לאירוע. 

אם אתם רוצים להיות בטוחים לגמרי שהאירוע שלכם יצא על הצד הטוב ביותר, אתם יותר ממוזמנים לבקר באחד מהאירועים שלנו ולהתרשם בעצמכם מהמבחר, האיכות, השירות ובעיקר מהלקוחות שיוצאים שבעים ומרוצים.