טלפון:  050-4465011 דוא"ל:  Galia@TimeCafe.co.il
התקשרו אלינושלחו הודעההמלצות

בר קפה מקצועי: פתרון מצוין לאירוע

מתכננים אירוע חברה? בר קפה זה מאסט!

מתכננים אירוע חברה? בר קפה זה מאסט!


אחד הטרנדים הלוהטים ביותר בעולם האירועים הוא בר קפה ועגלות קפה בכנסים, ואפשר להבין למה. אנחנו רגילים לראות בענף האירועים קייטרינג עשיר, שולחנות קינוחים מפתים, מזנון שאינו נגמר וכמובן - בר משקאות ללא תחתית. האם יצא לכם להיות בחתונה, מסיבת רווקות או אירוע עסקי ולהרגיש שכל מה שבא לכם הוא פשוט כוס קפה? ובכן, כאן נכנס בר קפה לתמונה ועונה על הצורך הזה שחבוי בכולנו.


האהבה לקפה היא ללא ספק אוניברסלית. בין אם אתם אנשים של אספרסו קצר, קפוצ'ינו עם המון קצף או קפה שחור, קפה הוא נחמה קטנה ומרירה-מתוקה, לא משנה מה, ואנשים רק מחכים שמישהו יחלק להם קפה, בכל שעה ביום, ורצוי עם איזה משהו מתוק בצד.


בעולם המודרני, אין מנוס משימוש באמצעים כמו קפאין על מנת לשמור על הערנות. הקפאין מגביר את זרימת האדרנלין בגוף, וכתוצאה מכך משפר את יכולות הריכוז, מגביר את תחושת הערנות ומחזק את יכולת הקשב. בקצב החיים המהיר והמעייף של היום אנשים רצים ממקום למקום, עובדים מבוקר עד לילה, ורק לעתים נדירות לוקחים רגע לנוח. לדברי מקורות מסוימים, כאשר שותים אותו במידה, קפה גם בריא ללב ומאריך חיים.


למה דווקא אירועים עסקיים?

בר קפה מקצועי יכול להתאים לכל אירוע, אך ללא ספק מתאים במיוחד לאירועים עסקיים וכנסים מקצועיים. כל מי שהשתתף בחייו בכנס מקצועי יודע שהכנסים יכולים להימשך זמן רב מאוד. פעמים רבות, לא משנה עד כמה חיוני התוכן, הקהל פשוט לא יכול שלא לאבד לעיתים את הריכוז. חשוב מאוד לספק למשתתפי הכנס את ההפסקה הזאת כך שהקהל יישאר ערני, והמתכננים והמציגים יעבירו את התכנים בצורה טובה יותר. עגלות קפה הן מקור טוב לנוזלים, סוכר וקפאין, שיעזרו לקהל להתעורר ולהתרענן לקראת ההרצאה הבאה.

 

לעגלת הקפה, יותר מכל תחנת אוכל אחרת, יש השפעה פסיכולוגית חשובה על המשתתפים. אנשים רבים יגיעו לכנס אחרי כמה פגישות, או שעות של עבודה במשרד, בלי הפסקה וגם בלי הרבה מזון בבטן. כוס קפה מיד נותנת תחושה של נחת, זו האסוציאציה המידית. באופן אירוני, על אף הקפאין, רק התחושה של החזקת כוס קפה ביד, מרגיעה אותנו, משום שאנחנו מקשרים אותה עם רגע של הפסקה. בר קפה יכול לתת למשתתפים את ה"תירוץ" לעצור ולהירגע עם משהו טעים שיחמם להם את הלב ואת הבטן.

 

בנוסף, בעגלת הקפה לא מגישים רק קפה. בר קפה מקצועי יתמחה כמובן בקפה איכותי ביותר, אך גם בכל סוג של משקה חם, וגם משקאות קרים. אירועים עסקיים רבים נוטים להזמין קייטרינג מסחרר, אך לשכוח את המשקאות. בר קפה מספק תחושה של יוקרה, איכות ומבחר משקאות שישדרג את רמת האירוע משמעותית. זה עוד לפני שדיברנו על כך שאנשי עסקים שנמצאים במצב רוח טוב, ורצוי עם כוס קפה ביד, הם אנשי עסקים שקל יותר לשכנע. 

מאמרים