טלפון:  050-4465011 דוא"ל:  Galia@TimeCafe.co.il
התקשרו אלינושלחו הודעההמלצות

הקינוחים שכולם מחכים להם בסוף האירוע

הקינוחים שכולם מחכים להם בסוף האירוע

הקינוחים שכולם מחכים להם בסוף האירוע

כנראה, שאף ערב לא יהיה שלם בלי הקינוח המתוק לצד המשקה החם, שמבשר על הסגירה, אז בין אם מדובר על עוגייה קטנה, או אולי בכלל גלידה קרה, לצד עוגת מוס שוקולד נימוחה לכל קינוח יש את הסגנון והטעם שלו, מה הופך קינוח למושלם? ומהם הקינוחים, שכולם מחכים להם בסוף האירוע, ולאילו משקאות הם מתאימים?  

מה הופך קינוח למושלם?

כנראה, שהתשובה טמונה במידת האווריריות של הקינוח, אחרי הכל, לאחר ערב גדול במאכלים איכותיים וטעימים, תפקידם של קינוחים באירועים הוא להשלים את החוויה, להעניק לערב ניחוח מתוק, וללוות את המשקה האחרון, שנמזג בבר הקר או החם. 

קינוח לאירועים מוצלח יהיה קליל, מתוק דיו, אך לא מתוק מדי, ויספק אנרגיה זמינה ומרעננת, שתספיק בדיוק לנסיעה חזרה.

מהם הקינוחים, שכולם מחכים להם בסוף האירוע, ולאילו משקאות הם מתאימים?  

קינוחים לאירועים בכוסות, פתרון מושלם לתנועה במרחב 

קינוחי הכוסות, טומנים בחובם חוויות טעם משגעות, החל משילוב של גלידות טבעוניות, יחד עם פירות יבשים, שקדים וצימוקים, וכלה בעוגות שכבות, מלבי עם מי ורדים, קרם בוואריה, מוס שוקולד ועוד, כל אלה, נותנים תחושה של קינוח אמתי, ונאכלים בעונג רב על ידי המוזמנים. 

קינוחי הכוסות, ישתלבו היטב עם כוס יין לבן שרדונה, או אדום קרבנה. 

קינוחים לאירועים על טהרת הקפה- נהדרים תמיד לצד הקפה

קינוחים על טהרת הקפה, ישתלבו נהדר עם קפה, אבל גם אם תה, הם מגיעים בצורת טארטלטים, שהם מעין קינוחים קטנים בגודל "אצבע" ומתאימים לטעימה קטנה מהשחיטות המתוקה, שיכולה להגיע בשילובי, מאפים, סירופים, פירות ושלל טעמים, שימתיקו את הערב.

קינוחים לאירועים בסגנון קלאסי- העוגות הבחושות

קינוחי העוגות הבחושות, העוגות הבחושות מוכרות וידועות לכולם, אך כיום הם מגיעות בצורת פטיפורים קטנים, מצוידות בשלל תוספות מענגות כמו קצפות, מרנג, ריבות ועוד, גודלן קטן, אך טעמן מתוק במידה הנכונה, עוגות על טהרת הפירות ישתלבו נפלא עם קוקטייל קליל, עוגות בחושות על טהרת השוקולד והדבש, ישלימו את חווית השתייה החמה.

קינוחים לאירועים על טהרת הבריאות 

קינוחים על טהרת הבריאות פרצו, כבר מזה זמן רב, את גבולות הטרנד, והפכו לתרבות של ממש. שילובים של פירות יבשים, סילאן, טחינה, שקדים, יוצרים שפע של כדורי כח ואנרגיה, שמעניקים את המרץ הנכון, ואת הטפיחה הנכונה, שמפחיתה את רגשות האשמה. 

כי אם כבר קינוח, אז שיהיה בריא?

למה יתאימו הקינוחים? 

אחת ההפתעות המעניינות היא, שקינוחים על טהרת הבריאות, בהחלט יתאימו לא רק למשקאות הקפה והתה הקלאסיים, אלא בהחלט גם למשקאות אלכוהוליים קלים, שישלימו את האווירה החגיגית.

לסיום, אין אירוע שלם בלי קינוח קליל לקראת סופו, פנקו את האורחים בקינוחים מגוונים על טהרת הקפה, השוקולד, הפירות, בצורות הגשה שונות, וצפו לקצור מחמאות!