טלפון:  050-4465011 דוא"ל:  Galia@TimeCafe.co.il
התקשרו אלינושלחו הודעההמלצות

למה לערוך אירוע במסעדה?

למה לערוך אירוע במסעדה?

איך לבחור כיבוד לישיבות ואירועי משרד

חדר הישיבות בתפוסה מלאה? מקיימים הדרכות מרובות משתתפים, דיונים ופורומים ארוכים, המתפרשים על גבי מספר שעות? בוודאי נדרשתם להזמנת קייטרינג או כיבוד אירוח עבור אירועים אלו. כיצד ניתן להזמין כיבוד לאירועים וישיבות, אשר גם תורם לשובע, יוצר את הרושם הנכון, מכבד ומהווה הצלחה מסחררת?

בחירת מגשי אירוע לאירועים וישיבות היא בהחלט משימה מאתגרת, הצורך "לקלוע" לטעם של משתתפים רבים, אשר לא תמיד קיים קשר ביניהם, להתחשב ברגישויות, העדפות, צרכים ובעיקר במשך זמן הפעילות וכמות המשתתפים דורשת הקפדה על מספר עקרונות בסיסיים:

גיוון

חשוב לבחור במגשי אירוח, המציעים שילוב של כמה אופציות קולינריות, כריכים קטנים, כריכי טורטיות, מיני מאפים כמו קיש, מקלות מוצרלה, לחמניות ביס, אוכל אצבע, עוגיות מלוחות, חטיפי בוש'ס, גרבלס, סושי, עלי גפן, בורקס קטנטן ועוד. כיוון מאפשר לא רק עושר בטעמים, אלא גם עושר בצבעים ניחוחות וריחות. חשוב להפריד בין טעמים מתוקים ומלוחים, ולאפשר את 2 האופציות זו לצד זו.

ערך גליקמי גבוה

בחירה במגשי אירוח היא לא רק בחירה אסטטית, אלא גם בחירה קולינרית, וכדי לאפשר חוויה איכותית, בחרו מזונות בעלי ערך גליקמי גבוה, אשר תורמים לתחושת שובע, כמו מטעמים ומתאבנים המשלבים ירקות, תבלינים ניטראליים, מאפים מקמח איכותי ותוספת של חלבונים כמו גבינות או דגים קרים.

טריות

טריות משפיעה ישירות על הטעם ועל הנראות של המזון, הקפידו להזמין מגשי אירוח, המתחייב על טריות, בין אם מדובר על שימוש בחומרי גלם, שזה עתה נקטפו או בעלי תוקף גבוה (במקרה של גבינות, קמח, תבלינים) הטריות נראית לעין, מורגשת בטעם, ומעניקה מראה רענן למזון המוגש.

התאמה לקהל היעד ומשך הפגישה

במקרים רבים, ניתן לדעת מה יהיה משך הפגישה, באיזה זמן היא תיערך, ומי יהיה קהל היעד, אם קיים גיוון אתני מסוים בקהל היעד, התאימו את המזון בהתאם לחך הרווח. אם מדובר בפגישה אשר גולשת אל שעת ארוחת הצהריים (בין 12:00-14:00) העדיפו להזמין כריכים גדולים, מגשי ירקות, ומאפים, אשר יתרמו לתחושה של שובע. חשוב לשמור בכל זאת על מגוון קליל ומרענן כדי לא להכביד על האורחים. מגשים חלביים ופרווה, הם בהחלט אופציה מוצלחת, שמצליחה לתת מענה למטרה זו.

ומה לגבי נוזלים? 

לעיתים, ניתן לבלבל תחושה של רעב עם תחושה של צמא, הקפידו להזמין בקבוקי שתיה מתוקה, ובקבוקי מים מינרלים, במידה ולא קיים מתקן מים בקבת מקום, העמידו מתקן לחימום מים נייד, מיחם או תרמוס, והוסיפו חליטות תה טבעיות, תה שחור, קפה שחור, נס קפה, וכמובן ממתיקים לצד כלים חד פעמיים ושקית אשפה. וודאו שעמדת השתייה, נשארת נגישה למוזמנים בכל עת.

כתובת אחת למתן מענה שוטף

על מנת לייצר גמישות תפעולית, הקפידו לעבוד עם ספק אחד, אשר יוכל לשלוח אליכם את כיבוד המגשים והשתייה. תוכלו להתאים את המגוון, התפריט, ליצור מערכת יחסים גמישה, ולהקל את התהליך בהזמנות עתידיות.