טלפון:  050-4465011 דוא"ל:  Galia@TimeCafe.co.il
התקשרו אלינושלחו הודעההמלצות

מגשי כיבוד - הפתרון היעיל לאירוח

מקלים את מלאכת האירוח עם מגשי כיבוד מרשימים

לא מעט פעמים עליכם לארח אירוע – גם כאשר מדובר על אירוע פרטי וגם כאשר מדובר על אירוע עסקי. לעתים, מלאכת האירוח מגיעה בהפתעה ובספונטניות – מה שמצריך מכם להיות יצירתיים ולדאוג לפתרונות מזון על מנת לארח על הצד הטוב ביותר. גם כאשר מדובר על הפתעה ספונטנית וגם כאשר הנכם ערוכים לאירוע העתיד לבוא, תוכלו להשתמש בפתרון נפלא: מגשי האירוח.

מעבר לכך שנטל הכנת המזון יורד מכם והנכם יכולים להנות מהאירוע ככלל האורחים, הרי שגם מדובר על פתרון מצוין החוסך נקיונות מיותרים והערכות לוגיסטית של כלים. מאחר ומדובר במגשי אירוח, כל המזון מוגש על מגש אחד גדול המשמש את האורחים – כך שאינכם צריכים לדאוג לכלי הגשה שונים על מנת להגיש את המזון למיטב האורחים. אם כן, עם איזה כיבוד לאירועים ניתן לארח היום?

 

מגשים מלוחים

את האירוע תוכלו לפתוח עם מגשי אירוח מלוחים. מדובר על מגשים עשירים ומגוונים הניתנים לבחירה על ידכם. כיום מוצע תפריט נרחב למגשים המלוחים הכולל כריכונים, מאפים וקישים אישיים. כמובן שתוכלו לשלב מספר מגשים וכך לגוון את התפריט המוצע לאורחים. את כמות המגשים כדאי להזמין בהתאם לכמות האורחים וכך לוודא שביעות רצון מלאה מצידם. המגשים מגיעים בנראות נפלאה, בהגשה אסטתית ומזמינה ובעיקר בטעם נפלא המשאיר טעם של עוד.

חלק בלתי נפרד מהאירוח והצלחתו, טמון במידת שביעות הרצון של האורחים. על מנת להעלות את סבירות שביעות הרצון שלהם, נהוג לשלב אטרקציה באירוע. גם כאשר מדובר באירוע פרטי וגם כאשר מדובר באירוע עסקי, יש מקום לאטרקציה שכזו. כאשר מדובר על אטרקציות לאירועים, לא תמיד מדובר על מימד בידורי ייחודי, אלא גם מגשי האירוח בהגשתם, נראותם וטעמם הייחודי מהווים אטרקציה ויציאה משגרת האירוח המקובלת המעניקה את התחושה המיוחדת באירוע.

 

מגשים מתוקים

מגשי האירוח אינם נחלתם של המלוחים בלבד, אלא מדובר על פתרון מזון באירועים החולש גם על סקטור המתוקים. עם מגשי אירוח מתוקים תוכלו לחתום את חוויית האירוח שלכם ולהעניק לאורחים שלכם טעם של עוד. כאשר מדובר על מגשים מתוקים, תוכלו להגיש מגוון קינוחים אישיים המגיעים בכוסות אישיות. מדובר על פתרון נפלא שכן מדובר על קינוחים המגיעים כבר בכוסות או בכלי אישי, כך שלכם אין כל התעסקות בהכנה, הגשה ואפילו בניקיון שלאחר האירוח.

 

לאילו אירועים המגשים מתאימים?

נדמה כי אין אירוע שלא משולב בו אוכל, כך שמדובר על פתרון מזון אשר יכול להשתלב בקלות בכל אירוע שרק תרצו. ימי הולדת, מסיבות גיוס, אירוע חברה או גיבוש, הרמות כוסית וישיבות. מגשי המזון מגיעים עטופים היטב תוך שישנה תשומת לב גדולה לנראות המגשים ולאיכות בלתי מתפשרת באיכות הפרודוקטים והטעם – הכל על מנת להבטיח הנאה מירבית מחלק מהותי בהצלחת האירוע: האוכל.

 

 

מגשי אירוח מלוחים - טיים קפה