טלפון:  050-4465011 דוא"ל:  Galia@TimeCafe.co.il
התקשרו אלינושלחו הודעההמלצות

ציוד למסעדות, בתי קפה ועסקים

ציוד למסעדות, בתי קפה ועסקים

ציוד למסעדות הוא מונח גג הכולל בתוכו מגוון רחב של פריטי ציוד שיכולים לנוע מכפיות קפה ומפיות ועד מקררים, תנורים ופריטי ריהוט נירוסטה או עץ למסעדה. יחד עם זאת, כל סוגי הציוד האלה נדרשים על מנת להבטיח את התפקוד המלא והתקין של המסעדה. בהקמת מסעדה חדשה, חשוב לערוך רשימה ממצה של כל פריטי הציוד הנדרשים לתפעול המסעדה, ורצוי להכין את הרשימה הזאת עם איש מקצוע המתמצא בעולם המסעדנות, ולהזמין את כל הציוד הנדרש לכם על מנת להפעיל את המסעדה ולספק את השירות והחוויה שאותם אתם רוצים לספק ללקוחותיכם. ציוד זה צריך לכלול הן ציוד למטבח המסעדה, והן ציוד לחלל המסעדה עצמה.

הזמנת מגוון רחב של פריטי ציוד למטבח ולמסעדה עצמה

גם מסעדות ובתי קפה פעילים עשויים להזדקק למגוון רחב של פריטי ציוד למסעדות בתהליך קבוע של חידוש הציוד, החלפת ציוד ישן או מקולקל, או הזמנת ציוד נוסף בעקבות הרחבת הפעילות של המסעדה. בכלל זה ניתן להזמין מקררים, תנורים, רהיטי מטבח, רהיטי מסעדה, סכו"ם, סרוויסים, עמדות תצוגה, ברים, בר קפה, ברי סלטים, מעמדי הגשה ועוד מגוון רחב של פריטים. בישראל ישנם מספר בתי עסק גדולים המציעים את כל מגוון הציוד הנדרש למסעדה או לבית קפה, החל מכלי המטבח ועד כלי ההגשה ללקוח. בנוסף, ישנם בתי מלאכה המתמחים בייצור ריהוט ייעודי למטבחי מסעדות, ריהוט שצריך להיות עשוי ברובו מאלומיניום על פי הוראות משרד הבריאות.

רכישת ציוד ייחודי ומיוחד בבתי עסק ייעודיים

על אף שמספר המקומות בהם ניתן להזמין ציוד למסעדות הוא מועט יחסית, חשוב מאוד לבצע השוואת מחירים בין המקומות השונים, שכן פערי המחיר יכולים להיות משמעותיים מאוד ולבוא לידי ביטוי בפערים של מאות ואלפי שקלים על כל הזמנה בודדת של פריטי ציוד. כמו כן, ישנם בתי עסק רבים המתמחים במכירת ציוד מתמחה, שאותו אי אפשר למצוא בבתי העסק הגדולים, כמו למשל בתי עסק המוכרים ברים לקפה, גלידות וקינוחים, מעמדי הגשה אטרקטיביים, מגשי אירוח לאירועים וכדומה. במקומות אלה ניתן למצוא מגוון רחב של פריטי ציוד מיוחדים וייחודיים שיכולים להוסיף ערך רב למסעדה או לבית הקפה שלכם.

 

רכישת ציוד להפקת אירועים עסקיים

ציוד למסעדות יכול לשמש גם בתי עסק רבים המעוניינים להחזיק אמצעים להגשת כיבוד ועריכת אירועי חברה או אירועים עסקיים קטנים, ולערוך אותם ברמה שתכבד את העסק בפני האורחים והמוזמנים. במקרים אלו, ניתן למצוא חברות המשכירות ציוד מתאים לצורך עריכת האירוע, או שניתן לקנות את הציוד ולאחסן אותו בעסק, כך שיהיה זמין לכל אירוע שתרצו לערוך גם בעתיד. איש המקצוע המסייע לכם בהפקת האירוע לעסק, יוכל לסייע לכם גם בגיבוש רשימת פריטי הציוד להם אתם זקוקים, ובביצוע ההזמנה במקומות המתאימים, ובמחירים אטרקטיביים.

מאמרים