טלפון:  050-4465011 דוא"ל:  Galia@TimeCafe.co.il
התקשרו אלינושלחו הודעההמלצות

ארבע דרכים לשדרוג אירוע חברה

ארבע דרכים לשדרוג אירוע חברה

הרבה ישראלים שעובדים בחברות לוקחים חלק פעם או יותר בשנה באירועי חברה. לעובדים מדובר בהזדמנות לחוות שהחברה משקיעה בהם ויוצרת עבורם מפגש חווייתי עם תוכן מעשיר, מבדר, מגבש ובעיקר מעלה מוטיבציה. אירועי חברה משתנים מאירוע לאירוע בהתאם לסוג החברה והגודל שלה. הסיבה לקיום האירוע- האם מדובר באירוע שנתי או בסיבה למסיבה- פרס או הישג שהחברה מציינת, כנס מקצועי, אירוע ללקוחות החברה, פרידה מעובדים או החלפת בעלים וכד'. ריכזנו ארבעה טיפים שיוכלו לשדרג את אירוע החברה הבא כך שיענה על כל המטרות ועוד.


הטיפ הראשון נראה מובן אבל הוא לא


בחירת המיקום –לאירוע, מחייב היערכות וחשיבה מוקדמת. לא מעט פעמים נדרש לצורך האירוע אולם אירועים או כנסים גדול שיוכל לאכלס את כמות המשתתפים יחד במקום אחד. לפני שבוחרים את המקום חשוב לבחור את הנושא המוביל לאירוע ולהגדיר את כמות המשתתפים ומועד קיום האירוע. השלב הבא יהיה מציאת המקום שיוכל לענות על מקסימום הקריטריונים – מומלץ לא לקיים אירועי חברה במשרדי החברה עצמם אלא במקום חיצוני. הסיבה היא שבירת השגרה והענקת התחושה שלמרות שמדובר בחברה זו לא עבודה אלא אירוע שנועד להפחית מתח ויצירת גיבוש. מצד שני, למרות שהאירוע לא יהיה במשרדי החברה חשוב שהוא יתקיים בקרבה גיאוגרפית אליהם או במקום שלמקסימום העובדים המשתתפים תהיה גישה נוחה אליו. חברות לעיתים דואגות במיוחד להסעות לעובדים שהמיקום שנבחר מרוחק עבורם במטרה שלא יצטרכו לנהוג ויוכלו ליהנות , לשתות וכד'.


טיפ שני – לאירוע שכולם יזכרו


בחירת נושא- לא משנה מה הסיבה להתכנסות, בחירה של נושא או מוטיב מרכזי שסביבו יתקיים האירוע , העיצוב, התכנים השונים תהפוך את האירוע לכזה שיזכרו. בחיר הנושא תוכל לאפשר גם להתאמת קוד לבוש של המשתתפים והכנה מראש שלהם לאווירה הנדרשת. יצירת באזז מקדים להגברת הנוכחות באירוע.


הטיפ השלישי - שדרוג אמיתי


הנחייה מקצועית- חשוב מאוד לא לתת את התפקיד לעובדי החברה אלא לאפשר לכולם להשתתף באירוע כחוגגים. מנחה מקצועי שיקבל מראש את התכנים ואת הליין אפ של האירוע יוכל לגרום לאירוע את הטאץ הסופי המכובד והמקצועי- ככל שהמנחה יוכל להיות דמות מוכרת מעולם הבידור/התוכן הקשור למוטיב המרכזי שנבחר כך ייטב.


הטיפ הרביעי אך החשוב מכולם


בחירת הכיבוד- באוכל קיימות כל כך הרבה אפשרויות וסגנונות ואף פעם אי אפשר לרצות את כולם בבחירת סגנון אחד ולכן הבחירה במספר סגנונות תוכל לאפשר מקסימום התאמה. כך גם לגבי בר המשקאות ואי אפשר לשכוח את עמדת הקפה. בין אם האירוע מתקיים בבוקר או בערב, בקיץ או בחורף, חייבים לאפשר למשתתפים גם אפשרויות לשתייה חמה. אחת הדרכים לאפשר זאת שגם מאוד משדרגת את האירוע כולו ממש כמו בר המשקאות היא עגלת קפה. עגלת קפה ניידת אחת או יותר תוכל לאפשר למשתתפים ליהנות מקפה איכותי במבחר גדול של אפשרויות ממש כמו בבית קפה ולאפשר יחד עם הקינוחים את המשקה החם המתאים.


לחברת טיים קפה ניסיון רב בליווי אירועי חברה וכנסים. המומחים שלנו ישמחו לסייע מניסיונם ולהמליץ לכם עם הכיבוד המתאים לאירוע שלכם- רק צריך להקליק

מאמרים