טלפון:  050-4465011 דוא"ל:  Galia@TimeCafe.co.il
התקשרו אלינושלחו הודעההמלצות

4 רעיונות למגשי כיבוד לאירועים

4 רעיונות למגשים לאירועים

אירועים יש לנו בישראל בשפע. הישראלים אוהבים לחגוג ולהפוך כל סיבה למסיבה. וטוב שכך. מלבד החגים והמועדים בלוח השנה יש אינסוף ימים מיוחדים נוספים שלעיתים יותר מראוי לחגוג אותם עם חברים משפחה או במשרד.

טקסי אירוסין ושבע ברכות, שבתות חתן , שבת בר מצווה או עליה לתורה, מסיבת בת מצווה, ברית ובריתה, יום נישואים עגול או יום הולדת חשוב, מסיבת גיוס, מסיבת פרידה או התחלת משימה חשובה, חזרה אחרי זמן ממושך בחו"ל, בשנים האחרונות מתקיימים אירועים של מי שרוצים להכיר תודה למזל אחרי מאבק במחלה קשה או התמודדות עם משבר גדול או תאונה קשה וכד'. וכמובן השקות מכל הסוגים והמינים או חגיגת הישגים מקצועיים והרמות כוסית במשרד.


לכל אירוע ייחוד משלו נושא וסגנון שמשתנה בהתאם לאופי האירוע ובעיקר בהתאם לאופי החוגגים והמועד – לכל אירוע יבחר זמן מתאים משיקולים שונים והוא ישפיע על אופי המסיבה.
בנוסף לאלה, הדבר המשפיע יותר מכל הוא הכיבוד לאירועים שיבחר. כדי לסייע במשימה החשובה ריכזנו עבורכם 4 הצעות למגשי כיבוד לאירועים שתוכלו לשלב להטחת הצלחת האירוע שלכם בהתאם למועד שתרצו לקיים אותו.

מגשי כיבוד לאירוע בוקר


אירועי בוקר הם אירועים שלרוב הכיבוד שיוגש בהם יהיה חלבי. בישראל ארוחות הבוקר אהובות מאוד וכוללות שפע רב ולכן באירועי בוקר חלביים כדאי מאוד לתת דגש על השפע ועל המבחר שיכלול כמובן סוגי גבינות שונות, דגים, פלטת ירקות וכן סלטים , לחמים וממרחים שונים. באירועי בוקר לא פחות חשוב מהאוכל לשלב עמדת קפה – ניתן לשלב גם עגלת קפה נפרדת או לייחד בר או מקום מיוחד לשתייה חמה. במרביתם הגדול של אירועי הבוקר לא יהיה אלכוהול למעט במקרים מיוחדים מאוד ולכן חשוב מאוד להציע שתייה חמה וקלה לאורחים.

מגשי כיבוד לאירוע מינגלינג


אירועי מינגלינג לרוב מתקיימים אחר הצהריים ובערב. הרבה השקות והקרנות בכורה, תערוכות וכד' או אירועים שבהם הכיבוד יהיה בעמידה כשהאורחים מסתובבים ומשוחחים זה עם זה ולכן צריכים להחזיק ביד צלחות קטנה עם מאכל קטן או לאכול באמצעות קיסם או קלשון חד פעמי. קיים מבחר מגשים שיכול להתאים לאירועי מינגלינג שקרוי גם בשם פינגר פוד- כי ניתן לאחוז בו באצבעות בלבד. מגשים של מיני קשיים מסוגים שונים, מגשי פינצ'וס ספרדיים , מיני טארטלטס, וטורטיות במבחר ממרחים – אופציונאלי.
באירועי מינגלינג לרוב תהיה גם שתייה אלכוהולית – יין או שמפנייה ובמקרים מסוימים גם בירה

מגשי כיבוד לאירועי בראנץ


אירועי בראנץ לרוב ישלבו בין מגשי אירוח חלביים ומגשי אירועי מינגלינג- באירועי בראנץ ניתן להגיש גם מגשי כריכים שונים שהמטרה שלהם היא להשביע. לצד הכריכים המושקעים והמגוונים ניתן להגיש גבינות שונות או ירקות וכמובן אחד מסוגי המגשים הכוללים מיני קישים או מיני טארטלטס. באירועי בראנץ השתייה הקלה חשובה מאוד ולפעמים יהיה מקום לשלב גם בירות מחבית לרוב שתייה חמה גם תהיה רצויה ומבוקשת.

מגשי כיבוד מתוקים


הישראלים אוהבים מתוק ומחכים לו בכל ארוחה. לעיתים יהיו מי שיעדיפו להגיש רק כיבוד מתוק – תלוי בסוג האירוע ובשעה. אך בשלושת האירועים הקודמים שהוזכרו חשוב מאוד לתת דגש גם לנושא הקינוחים. קיימים סוגי קינוחים שונים שיתאימו לכל אירוע – קינוחים בכוסות אישיות קטנות, קינוחי עוגות ועוגיות מגוונים בתפזורת על מגשים, פלטות פירות או סלט פירות בכוסות אישיות. בהתאם לסגנון האירוע ולמגשי הכיבוד שייבחרו ניתן יהיה להתאים גם את הקינוחים – הכלל הוא שיהיה לפחות מגש קינוחים אחד בסוף האירוע וכמובן שתייה חמה קטנה בנוסף.

במידה ותרצו עזרה להתאים מגשי אירוח לאירוע שלכם נשמח מאוד לסייע לכם מהידע הרב ומהניסיון שלנו – כל מה שתצטרכו לעשות הוא רק להקליק פה

מאמרים