טלפון:  050-4465011 דוא"ל:  Galia@TimeCafe.co.il
התקשרו אלינושלחו הודעההמלצות

חשיבות הכיבוד הנכון בערב חברה

ערב חברה הוא ערב שהמטרה שלו היא ליצור צוות, לתת לעובדים תחושה שהם מוערכים ובסופו של דבר ליצור סביבת עבודה טובה יותר. מנהלים רבים יודעים כי ארגון ערבי חברה יכול להיות משמעותי לעבודה בפועל וכי עובדים שהעבודה דואגת להם מחוץ לשעות העבודה מעריכים את המקום יותר מעובדים שמצפים מהם רק לעבוד. לכן, זה רק טבעי לארגן ערבי חברה בכל חברה כשהשאלות החשובות הן כיצד לארגן את הערב, היכן הוא יתקיים וכיצד להפוך אותו למיוחד.


היכן כדאי לקיים ערב חברה


ערב חברה צריך להתקיים במקום שמיועד לכך ויכול להכיל את כל הצוות בנינוחות. הצוות שמגיע צריך להרגיש שהוא במקום שמתאים לו, לא גדול מידי (כדי לא "ללכת לאיבוד") ולא צפוף מדי. כל מי שמגיע לערב החברה צריך להרגיש בנוח עם ההגעה שלו ולכן ישנה חשיבות גבוהה מאד לבחירת המקום עצמו. כדי להחליט איפה לקיים את הערב מומלץ לבחון כמה נקודות:

  • לבחון אם יש במקום אטרקציות כמו למשל מערכת קריוקי לאירועים, מערכת שמע, מסך להקרנה ועוד.
  • לבחון איזה שירות מקבלים במקום כולל אם המקום מגיש כיבוד לאירועים או אם מביאים כיבוד כיצד הוא יוגש במקום.
  • לבחון את האווירה במקום כולל כיצד נראית התפאורה, התאורה וכל פרט אחר שיכול לשדרג את האירוע.


חשיבות של פעילות בערבי חברה


בארגון ערב חברה יש לקחת את כל הפרטים בחשבון כולל איזו פעילות תתבצע בערב. כיוון שערב שכזה יכול להוביל לגיבוש חשוב מאד לנצל אותו נכון. ישנן פעילויות רבות שאפשר לשלב בערב שכזה כמו למשל קריוקי, משחקי חברה, ריקודים ועוד. אם אתם צריכים לארגן ערב או מפגש לעובדי החברה ואתם לא בטוחים כיצד לעשות זאת או איזו פעילות הכי מתאימה לכם, מומלץ מאד לשאול שאלות, להתעניין ואפילו להקשיב לעצות של המקום שאליו תגיעו. בהתחשב בכך שהמקום ראה כבר כמה וכמה פעילויות, מסיבות ואירועים, הוא בטוח יוכל להמליץ מתוך הניסיון שלו ולהעשיר את האירוע שלכם.


קריוקי כפעילות מגבשת


ערב קריוקי יכול לגבש בין העובדים בחברה ולעשות זאת באופן טבעי. כמכניסים קריוקי לאירוע חברה הוא יוצר קשר לא מחייב בין העובדים ונותן לכל אחד הזדמנות שווה. חשוב לדעת כי אין שיפוטיות באירוע שכזה וכל אחד יכול לשיר כשאין זה משנה אם הוא שר טוב או מזייף. הקריוקי ידוע גם כמשחרר עקבות וגם כמגבש והוא יכול להשתלב נהדר בערבי חברה שמטרתם היא לעשות כיף לעובדים, לתת להם תחושה של שחרור, של מקובלות ושל אחדות. כיוון שפעילות הקריוקי היא פעילות קלילה שלא שופטת את האנשים אלא מרשה להם להשתחרר ולהיות מי שהם, היא יכולה להוביל לתוצאות טובות מאד ולהשרות אווירה נעימה מאד גם בערב עצמו וגם לאחר מכן בעבודה.

 

מאמרים