טלפון:  050-4465011 דוא"ל:  Galia@TimeCafe.co.il
התקשרו אלינושלחו הודעההמלצות

כיצד להפוך כל אירוע לחגיגה

מתכננים אירוע? חושבים כיצד להפוך אותו לבלתי נשכח? בצדק. מדי שנה נערכים בארץ עשרות אלפי אירועים וישראלים רבים מוצאים את עצמם מגיעים לאירוע ועוד אירוע עד שלא תמיד הם זוכרים בכמה אירועים הם היו באותה שנה. האירועים לפעמים מתערבבים זה עם זה ואם אתם רוצים שהאירוע שלכם יהיה מיוחד, כזה שזוכרים אותו ואירוע שמכבד את האורחים שלו (ולא עוד אירוע ביומן), כדאי מאד שתתייחסו לפרטים הגדולים של האירוע אך גם לפרטים הקטנים ואפילו לחשוב להשאיר לאורחים זיכרון מתוק כמו כזה שמשאירים בעזרת בר קינוחים מושקע לאירועים


הפרטים הגדולים של האירוע שלכם


הפרטים הגדולים של האירוע מתייחסים למקום בו יתקיים האירוע, הכיבוד שיוגש בו וכמובן האטרקציות המרכזיות שבו. כמובן, כל פרט שכזה יכול לעבור שדרוג. למשל, כאשר בוחרים באולם או בגן אירועים, אפשר ליהנות ממנו כפי שהוא ואפשר לבקש לשדרג אותו בעזרת זרי בלונים בכניסה לאירוע, זרי פרחים על השולחנות ועוד. הפרטים הגדולים הם ההחלטה איפה לערוך את האירוע, איזה כיבוד יוגש בו, מי יהיה התקליטן וכמובן כמה אנשים יגיעו אליו. ההחלטות הללו יכולות להשפיע על האירוע כולו אם כי ההחלטות הקטנות יכולות להיות חשובות לא פחות ולמעשה להכניס את השדרוג העיקרי לאירוע.


הפרטים הקטנים של האירוע שלכם


הפרטים הקטנים של האירוע יכולים לעשות שדרוג גדול. האורחים מכירים את האירועים השונים ואפשר לשער שגם השנה הם הוזמנו או יוזמנו לעוד אירועים בנוסף לאירוע שלכם. הפרטים הקטנים של האירוע יכולים להשפיע עליהם ולגרום להם לזכור דווקא את האירוע המיוחד שלכם ולשם כך כדאי להשקיע בפרטים הקטנים.

 

  • הזמנות – כדאי מאד להשקיע בהזמנה מיוחדת. ההזמנה לא חייבת להיות יקרה במיוחד, אך אם היא מכניסה אלמנט נחמד, מצחיק, משפט נוגע או אפילו מודפסת באופן מיוחד, היא יכולה להכניס את המוזמנים לאווירה שאתם רוצים.
  • הפתעה באירוע – הפתעות באירוע יכולות להיות הפתעות שהאורחים מקבלים לבית כמו למשל שוקולדים מודפסים מיוחדים והן יכולות להיות הפתעה במהלך האירוע כמו סרט מצחיק או אפילו רקדנים מקצועיים שמצטרפים לרחבה.
  • דוכני מזון וקפהדוכני מזון ודוכני קפה הם כמעט בסיס לשדרוג של כל אירוע. האורחים רוצים שיכבדו אותם בצורה הטובה ביותר ודוכנים אלה הם הזדמנות נפלאה להגיש לאורחים את הטוב ביותר.
  • זיכרון לאורחים – כדי לשדרג את האירוע כדאי לתת לאורחים תחושה שהם חלק בלתי נפרד ממנו ולהשאיר להם זיכרון בצורת מגנטים לאירועים.

לצלם את האורחים ולהשאיר להם מתנה


מגנטים לאירועים הם הדרך להודות לאורחים שהגיעו ולהזכיר להם שהם מוערכים. המגנטים הולכים עם האורחים לבית ולכן גם לאחר שנים רבות הם זוכרים שהיו נוכחים באירוע. על המגנטים אפשר לכתוב של מי האירוע או תאריך או לכתוב "תודה שחגגתם איתנו" ולהכניס בצורה זו נימה אישית.

 

מאמרים