טלפון:  050-4465011 דוא"ל:  Galia@TimeCafe.co.il
התקשרו אלינושלחו הודעההמלצות

איזה מגשי אירוח מתאימים לכל אירוע

כך תדעו אילו מגשי אירוח מתאימים לכל אירוע

אם אתם עומדים לפני אירוע פרטי כמו חינה, חתונה או בר/ בת מצוות אתם בוודאי נרגשים ועסוקים בקבלת החלטות רבות. גם אם אתם צריכים לארגן אירוע חברה עומדות לפניכן החלטות ובכל מקרה אתם יודעים שההחלטות השונות שתקבלו יקבעו את אופי האירוע שארגנתם. אחת מבין ההחלטות שתצטרכו לקבל מתייחסת לכיבוד באירוע. היום ישנם מגשי אירוח לאירועים שיכולים להתאים לכל אירוע אם רק עושים את ההחלטה הנכונה כיצד הם יוגשו מה הם יכילו.


מגשי אירוח לאירוע פרטי


כל מי שמארגן אירוע פרטי כמו בר מצווה, ברית או חינה, יודע שיש לו משימות רבות לפניו כשכל אירוע מורכב מהמוזמנים, המזמינים ואנשי השירות שהופכים את האירוע למה שהוא. כשחושבים אלו מגשי אירוח להזמין לאירוע, מה יהיה עליהם ובאיזו צורה יוגש הכיבוד שעליהם יש להביא בחשבון את המקום עצמו, לבדוק מה הוא מאפשר וגם להתחשב באופי האורחים במקום. בכל מקרה מומלץ להתייעץ עם חברה שמתמחה בכך איזו צורת הגשה היא הטובה ביותר.


מגשי אירוח לאירועי חברה


מגשי אירוח לאירועי חברה יכולים להשפיע על נראות האירוע כולו. המגשים יכולים להיות מונחים כבופה והם יכולים להגיע לשולחנות כשבבחירת חברה לשירות זה יש להתייחס לכמה מרכיבים:


נראות מגשי האירוח – באירוע חברה חשוב מאד להרשים את המוזמנים. לכן, יש להתייחס לדרך בה מוגש האירוח. מומלץ מאד לבקש מהחברה לראות תמונות מאירועי חברה קודמים שהיא השתלבה בהם ולהתרשם אם זו הצורה שבה תרצו לארח בעצמכם.
טעם אישי ושל המוזמנים – על מגשי האירוח יוגש הכיבוד וחשוב לברר איזה כיבוד יכול להיות על המגשים. הכיבוד צריך להביא בחשבון לא רק את הטעם האישי שלכם אלא לנסות אם אפשר לקלוע לטעמם של המוזמנים. בחינה מיטב המאכלים הם מתוקים. ניתן גם להזמין קינוחים לאירועים ועוגיות מיוחדות לחינה.
אופי האירוח – אירוח של אירוע חברה אינו דומה לאירוח של אירוע פרטי כמו חתונה או חינה. כל פרט צריך להתאים לאופי של האירוע עצמו ולכן חשוב לבדוק אם המגשים יונחו כמו בופה במקום אחד או אם מלצרים יסתובבו עם המגשים בין המוזמנים. חשוב להתאים את הדרישות של אופי האירוח לרושם שרוצים ליצור.


בחירה לפי טעם המוזמנים


הבחירה אלו מגשי אירוח להגיש באירוע (פרטי או חברה) צריכה להביא בחשבון את המוזמנים לאירוע. כמובן, לא תמיד אפשר להתחשב בכולם, אך כדאי מאד לתאר פחות או יותר את המוזמנים ובהתאם לבחור את המגשים ואת תכולתם. חברה אשר מתמחה בתחום האירועים והכיבוד באירועים תוכל להביא מהניסיון שלה ולתת המלצות משלה. לאירועים מהסוג הזה אין צורך במגשי סושי או מאכלים מיוחדים, מאכלים מסורתיים הם נחלתה של החינה. חברה אשר כבר עשתה כיבוד לאירועי חינה, חתונות ואירועי חברה, היא חברה שיכולה לתת הרבה מאד מהניסיון שלה ולכן גם לאחר שנראה שהחברה מתאימה מבחינת ההצעה של האירוח, כדאי לשאול כיצד היא רואה את האירוע ומה מתאים לו מבחינת האירוח.

 

מאמרים