טלפון:  050-4465011 דוא"ל:  Galia@TimeCafe.co.il
התקשרו אלינושלחו הודעההמלצות

למה חשוב להזמין בר משקאות וקינוחים בחתונות

למה חשוב להזמין בר משקאות וקינוחים בחתונות

עם ישראל הוא עם שאוהב לאכול. החגים שלנו סובבים סביב אוכל, ימי ההולדת שלנו סובבים סביב אוכל, ואיך לא – גם אירוע החתונה שלנו מופק ומוקפד סביב אוכל גורמה שינגן על פיותיהם של מיטב אורחינו. בלי ששמנו לב, האוכל בחתונות הפך להיות כוכב הערב. לפני החתונה כולנו שואלים בסקרנות וציפייה: מעניין איך תיראה השמלה ומעניין איך יהיה האוכל. לאחר החתונה כולנו מדברים על שני דברים: השמלה והאוכל. קרא עוד איך להפוך כל אירוע לחגיגה.

פעם האוכל בחתונות היה שולי והמנות שהוגשו היו סטנדרטיות לחלוטין. למנה ראשונה בורקס בשר, למנה עיקרית אורז עם צימוקים ועוף ולמנה אחרונה מוס שוקולד. אז, כשהגישו לנו את האוכל הזה היינו שבעים ומלאי סיפוק, אך הרף הגבוה שממשיך להיות בנסיקה תמידית בענף החתונות העניק לנו חגיגת טעמים ייחודית שהופכת כל חתונה לשוות ערך לביקור במסעדת שף. קרא על 5 דרכים לשדרוג האירוע שלכם.

האוכל בחתונות הפך להיות כוכב הערב ללא שום קשר ותלות באופי החתונה. גם אם החלטתם להתחתן בחתונה קטנה בטבע, או שבחתונה שלכם צפויים להיות אלף אורחים בגן אירועים יוקרתי – עדיין האוכל מקבל מעמד של כבוד והאירוע כולו יכול לקום וליפול על טיב האוכל. האוכל הפך להיות כה משמעותי באירועים עד שמוצג בפני הזוגות תפריט שממנו הם בוחרים את המנות החביבות עליהם, לאחר מכן עורכים לכבודם ערב טעימות פרטי, ובמקרים קיצוניים אף ערב טעימות נוסף על מנות להיות בטוחים במאת האחוזים שהאוכל שיוגש יהיה ברמה הגבוהה ביותר ויהיה לקונצנזוס בקרב האורחים.

השיא הוקלינרי מגיע דווקא בשלב הקינוחים. אחרי הבופה שבתחילת האירוע ושלב המנות העיקריות, על הפודיום מצפים לדובדבן שבקצפת: שלב הקינוחים. אם פעם היו מסתפקים בקרם בוואריה ומוס שוקולד, הרי שהיום הקינוחים בחתונות הפכו להיות מפעל של ממש. סופלה שוקולד, צ'ורוס, מלבי, פנקוטה, קדאיף ומה לא. הסטנדרט שהוצב וממנו כמעט ולא יורדים הוא חמישה קינוחים לבחירה, ויש את אלו מרחיקי הלכת שלחמישה האלו מוסיפים גם בר של פירות העונה. אפשר לומר שהחתונה שלנו הפכה להיות אירוע קולינארי שבו אנחנו גם מתקדשים על הדרך.

לצד הבופה העשיר ניצב לו בופה נוסף לא קטן בכלל שגם הוא קיבל מעמד של כוכב: בר המשקאות. תשכחו מהחתונות בהן מוגש יין אדום, יין לבן ובירה בבקבוק, ברי המשקאות הניצבים כיום במתחמי האירועים לא יביישו אף פאב תל אביבי וירוו את צמאונם של כל האורחים על כל מגוון הטעמים.
 

מאמרים