טלפון:  050-4465011 דוא"ל:  Galia@TimeCafe.co.il
התקשרו אלינושלחו הודעההמלצות

כיצד לשמור על קינוחים בזמן אירוע.

כיצד לשמור על קינוחים בזמן אירוע

האורחים אשר הגיעו לאירוע בו השקעתם את נשמתכם באו לשמוח בשמחתכם. עם זאת, שלא יהיה לכם ספק- האורחים אשר משקיעים זמן ומאמץ מגיעים גם כדי לקבל בתמורה לכך גוד טיים- בילוי מהנה וכיפי אשר מושתת בתרבות שלנו לא מעט על אוכל.

כן, אוכל נצרב היטב בזיכרון, ופעמים רבות זהו הזיכרון היחיד שנשאר מהאירוע. לכן, בחירת האוכל צריכה להיות מושקעת. בתוך האוכל, חלק מיוחד מוקדש לקינוחים. בשל עניין הכשרות, ישנם לא מעט המעדיפים להפוך את התפריט לאורך הערב כולו לחלבי בכדי לאפשר קינוחים חלביים עשירים שיהוו באמת את הדובדבן שבקצפת. בנוסף להיותם של הקינוחים טעימים, הם צריכים גם להיות טריים כאילו הוכנו זה עתה.

מהן הדרכים לשמור על טריותם לאורך כל האירוע?


להכין את הקינוחים קרוב ככל האפשר לאירוע או במהלכו.


על מנת להגיש את הקינוחים כשהם טריים- לא נוזלים, מטפטפים, או בעלי מראה סמרטוטי, כדאי להכין אותם קרוב ככל האפשר למועד האירוע. ניתן אפילו לבקש להכינם ממש במהלך האירוע, לפחות את הקינוחים אשר אינם דורשים זמן הכנה רב מאוד, זמן אפיה ארוך או זמן הקפאה רב. אם הכנתם תתבצע קרוב לאירוע הם יוגשו למזנון או לשולחנות כשהם נראים רעננים, זקופים ולא מעוכים, ויעוררו מיד רצון לנגוס בהם.


להשתמש בחומרים טריים


גם אם הנושא של שימוש בחומרי גלם בתוקף נראה לנו מובן מאליו, כאשר מדובר על מקומות המכינים אוכל בכמויות גדולות הדבר אינו תמיד מובן מאליו. לפני בחירת אולם האירועים או הקייטרינג האחראי להכנת האוכל ודאו כי הם משתמשים רק בחומרי גלם טריים שטרם פג תוקפם. אל תוותרו על נושא זה והבהירו אותו.


גלידות לקינוח? דאגו למקרר חלביה איכותי


אם בחרתם שהאוכל שיוגש באירוע יהיה מושתת על מאכלי החלב, גלידה ללא ספק תהווה את אחד הקינוחים הבולטים במזנון הקינוחים שלכם. על מנת לשמור על גלידה טובה וטריה, כזו שתגיע אל שולחן הסועדים כשאינה נוזלית אך גם כשאינה קשה כאבן, כדאי לבדוק את מקרר החלביה שבמקום. מקרר חלביה יאפשר לתכנת את הטמפרטורה הרצויה בבכל אחד מחלקי המקרר, כולל בפריזר, כך שבכל שינוי טמפרטורה המקרר יכוון את הטמפרטורה בו לבד בהתאם לתנאי הסביבה. כך יוגשו גלידות וגם עוגות, מוסים ושאר קינוחים מפנקים כשהם במצב האידיאלי שלהם.

בזמן ההגשה מומלץ להשתמש במגשי אירוח לאירועים על מנת לשמור על מראה מעורר תיאבון גם מחוץ למקרר.