טלפון:  050-4465011 דוא"ל:  Galia@TimeCafe.co.il
התקשרו אלינושלחו הודעההמלצות

עמדות קפה לאירועים

עומדים לקיים אירוע עסקי או כנס מקצועי בזמן הקרוב? מחפשים אחר פתרונות אירוח וכיבוד מקוריים? זה הזמן לדעת הכול על הטרנד החם שכוב את ענף האירועים העסקיים וענף הכנסים של ישראל: עמדות קפה לאירועים. בשורות הבאות תוכלו למצוא מידע מורחב אודות השירות שהופך כל אירוע וכנס למעורר יותר...

עמדות קפה לאירועים- מספר מילים אודות השירות

עמדות קפה לאירועים הן למעשה שירות מקצועי לאירועים פרטיים ועסקיים הכולל בתוכו עגלות קפה ניידות הממוקמות במקום בו אתם בוחרים לקיים את האירוע. עגלות קפה אלו מאובזרות במגוון משקאות קפה על כל סוגיו, דבר המאפשר לכל אחד ואחת ממשתתפי האירוע ליהנות מספל קפה אישי ומפנק לאורך כל האירוע. הגשת ספלי הקפה מתבצעת על ידי ברמנים מקצועיים האחראים על תפעול העגלה ומתן השירות לאורחי האירוע.

 

עגלות קפה לאירועים- כל האפשרויות

עגלות הקפה הניידות לאירועים, מעמידות לרשות עורכי האירוע מגוון רחב של אפשרויות אירוח הכוללות בין היתר:

  • מיתוג עגלת הקפה בהתאם לאופי האירוע
  • הוספת פריטי כיבוד ואירוח לעגלת הקפה, לרבות, משקאות קלים, עוגה בחושה, מאפים מלוחים או מתוקים, קינוחים וכדומה.
  • הפעלת עגלת הקפה למשך כל האירוע, או לחילופין, העפלת עגלות הקפה בתחילת האירוע ובסופו
  • העמדת עגלות קפה בשילוב עמדות נוספות כגון: עמדת קינוחים, עמדת מאפים וכדומה
  • אספקת מגשי אירוח לאירועים

ואפשרויות נוספות המותאמות לכמות המשתתפים באירוע, המקום בו מתקיים האירוע ואופי האירוע או הכנס.

חשוב שתדעו: אחד מהיתרונות הבולטים של עגלות הקפה הניידות טמון בעבודה שהן ניידות, דבר המאפשר את הצבתן בכל מקום בו תבחרו לקיים את האירוע, בין אם מדובר באירוע או כנס מקצועי המתקיים במשרדי החברה ובין אם מדובר בכנס או אירוע עסקי המתקיים בחיק הטבע.

כיצד תחברו חברה המתמחה בהפעלת עגלות קפה לאירועים?

על מנת להבטיח לעצמכם שירות מקצועי ואיכותי לאורך כל האירוע, אנו ממליצים לבחון את החברות השונות העוסקות בתחום הפעלת עגלות קפה לאירועים בהתאם לכל אחד מהקריטריונים הבאים: בדקו מהו הוותק המקצועי של החברה, בדקו מה הם השירותים השונים בתחום הגשת קפה וכיבוד המוצעים לכם על ידי החברה, בדקו את הנראות של עגלות הקפה העומדות לרשות החברה, בדקו את סוגי הקפה השונים המוצעים לכם, בדקו מהו מספר מגישי הקפה העומדים לרשותכם במהלך האירוע. בנוסף, אנו ממליצים לכם לבקר באירוע בו החברה מגישה קפה, ולבחון מקרוב את רמת השירות. 

מאמרים