טלפון:  050-4465011 דוא"ל:  Galia@TimeCafe.co.il
התקשרו אלינושלחו הודעההמלצות

מגשי פירות - כיבוד מפתיע לאירועים

כיום, כשאנחנו מחפשים דרך קולינארית לפנק, אם זה כיבוד ואם מנה דשנה בארוחה נוכל למצוא שפע של היצע בחברות הקייטרינג והמאכלים. בשוק האוכל נוכל למצוא הצעות רבות להפתעות טעימות שניתן להזמין לכל מקום ולכל מטרה שנרצה, אפילו אם נדרש לנו כיבוד לאירועים מיוחדים, נוכל להזמין מגשי פירות וכך ליהנות מהטעם הבריא של פירות העונה המגיעים טריים הישר מן השדה, מהעץ.

מגש מלא בפירות טריים וצבעוניים הוא פתרון מצוין עבור קינוחים באירועים קטנים וגדולים מהסיבה שפירות מתאימים לכל גיל. להלן אוסף סיבות טובות ליהנות ממגשי פירות באירוע שלכם:

·         לפני שאנחנו אוכלים, אנחנו "טועמים" עם העיניים –  מגש פירות הוא צבעוני ומרשים מאוד, ויצליח להאפיל אפילו על זרים מתוקים גדולים ויקרים. הצגה של שלל פירות העונה כשהם חתוכים ומוכנים לאכילה הוא מראה מעורר תאבון, כך שכיבוד מסוג זה ייצור רושם רב על באי האירוע, הם לבטח לא יוכלו להפסיק לאכול פרי טרי.

  •  שימוש בפירות טריים ורעננים במיוחד – כאשר מרכיבים עבורכם מגשי פירות, כאשר הם פרוסים ושטופים, משתמשים בפירות הטובים ביותר. בחירה קפדנית של פירות טריים ויפים תעניק לכם את המגש המושלם לאירוע. ניתן להזמין מגשי פירות.
  • מגוון צורות ועיצובים – בישראל ניתן למצוא מגוון גדול מאוד של פירות, חלקם מוכרים לנו מחיי היום יום, חלקם אקזוטיים ובלתי מוכרים. באמצעות הזמנה של מגש פירות לאירוע תוכלו להעניק למי שאתם אוהבים טעימה מכל העולם. מגוון מגשים המעוצבים בהתאם לצורות ולצבעי הפירות השונים יוכלו לקשט את השולחנות.
  •  טרי ובריא – מגמת הבריאות העולמית תופסת תאוצה, ואנשים רבים מעדיפים להימנע ממזונות המזיקים לבריאותנו, בכלל זה ממתקים ושוקולד. מגש פירות עמוס בכל הטוב שבטבע, הוא כיבוד מפתיע ורענן וכמובן מלא בויטמינים ובבריאות. כל אורח יופתע לטובה ויעריך מאוד את המחשבה שהושקעה, וייהנה מהפירות הטריים והבריאים.
  • מגוון ומשתנה – היצע הפירות משתנה בהתאם לעונות השנה, כך שבכל פעם תוכלו להזמין מגש של פירות מסוג אחר לגמרי.

מגשים עם פירות טריים יכולים לשמש גם כפתרון מצוין לאירוח מושלם. כאשר אנחנו מארחים קבוצת אנשים בכל סיטואציה שהיא (ארוחה חגיגית למשפחה, ישיבה חשובה במשרד, אירוע הרמת כוסית ועוד), מגש צבעוני וטרי יהיה מוקד המשיכה של האירוע! היתרון המשמעותי ביותר שלו הוא העובדה שהפירות מגיעים אלינו מוכנים לאכילה – שטופים וחתוכים – כך שאין צורך לטרוח בעצמנו. אריזת המגשים היא באופן המונע מהפירות להיפגע, ומסייע להם לשמור על טריות עד לרגע האכילה.

 

מגש מלא בפירות הוא כיבוד טעים, משביע ומפתיע. מתאים במיוחד לאירוח של אנשים שחשוב לנו להרשים, וכך גם עבור ימי גיבוש עם עובדים וערבי צוות.


כמו כן אם כבר מארגנים יום כיף אז צריך לדאוג גם למתנות לעובדים שלכם, אתם מוזמנים להכנס ולקרוא מידע על שוברי מתנה מקוריים .

  • מגשי אירוח - טיים קפה