טלפון:  050-4465011 דוא"ל:  Galia@TimeCafe.co.il
התקשרו אלינושלחו הודעההמלצות

הסעות לאירועים – מה המחירים שאתם צריכים לשלם על הסעה לאירוע

הסעות לאירועים – מה המחירים שאתם צריכים לשלם על הסעה לאירוע

מה אתם בעצם צריכים לדעת רגע לפני שאתם מזמינים חברת הסעות לאירועים? 

למה בכלל אתם צריכים הסעות לאירוע? אם אפשר להגיע אם רכב פרטי?

הסעות לאירועים – למה דווקא הסעה ולא לבוא עם האוטו?

כאשר אתם מגיעים לאירוע רחוק חשוב לכם קודם כל להיות מרוכזים בנהיגה, במידה ותשכרו חברת הסעות לאירועים תוכלו בעצם להירגע לנוח, לישון, ולהתאמץ הרבה פחות, הרי לא בא לכם אחרי יום עבודה מפרך גם לנהוג מחיפה עד באר שבע, חברת הסעות בעצם מאפשרת לכם דרך נוחה להגיע לאירוע.

המחיר של ההסעה

מבחינת המחיר חברת הסעות לרוב תצא לכם זול יותר מאשר להגיע עם הרכב לאירוע, כיוון שהתשלום מתחלק בין כל הנוסעים בהסעה לדוגמא במידה ואתם נוסעים במיניבוס של 20 מקומות ועלות ההסעה מחיפה לבאר שבע היא 2000 ₪ כל נוסע יצטרך לשלם 100 ₪ בלבד. לנסוע עם האוטו יעלה לכם יקר יותר ללא ספק.

נוחות

איזה כיף זה לסיים יום עבודה מפרך לעלות על אוטובוס או מיניבוס ופשוט ללכת לישון שעתיים עד שמגיעים לאירוע? הרבה יותר נוח מאשר לנסוע עם האוטו ולהיות ערני כל הנסיעה, מעבר לזה בנושא הנוחות תוכלו גם לשתות אלכוהול ולא תצטרכו לנהוג לאחר מכן, דבר המאפשר לכם גם להנות הרבה יותר מהאירוע.

אוטובוס או מיניבוס

מה אתם צריכים אצלכם? זה מאוד תלוי במספר האנשים אשר מגיעים לאירוע שלכם, במידה ואתם עד 20 אנשים תוכלו לשכור מיניבוס יוקרתי לרוב מדובר ברכבי מרצדס מפוארים עם כיסאות נוחים וחדישים, במידה ומדובר על יותר מ20 אנשים ניתן להשכיר 2 מיניבוסים או אוטובוס אחד גדול (עד 50 איש אוטובוס יכול להכיל) העלות של האוטובוס היא לרוב פי 2 מעלות מיניבוס לכן רצוי לבדוק האם יש אפשרות להשכיר 2 מיניבוסים במידה ומדובר ב30 אנשים בלבד.

אז בשורה התחתונה, כדאי או לא כדאי?

כאשר אתם חושבים על השורה התחתונה בעצם, גם בסוגיית הנוחות, המחיר והנוחות עדיף הסעה על פני נסיעה באוטו, אחד החסרונות היחידים שיש בהסעה לאירוע היא בכך שבהסעה לאירוע לא תוכלו לחזור מתי שתרצו אלא תחזרו עם כולם ביחד, גם במידה ותרצו להמשיך להישאר באירוע, מדובר על חיסכון קטן לעומת היתרונות הגדולים שבהסעה לאירוע.

 

מאמרים