טלפון:  050-4465011 דוא"ל:  Galia@TimeCafe.co.il
התקשרו אלינושלחו הודעההמלצות

השכרת אוהלים לאירועים

השכרת אוהלים לאירועים

החיבור בין אוהלים לבין אירועים הוא אחד החיבורים הטבעיים ביותר, ומאחר שמזג האוויר בישראל מאפשר קיום אירועים שלא תחת תקרת בטון ובין קירות סגורים אלא במרחבים פתוחים אך טבעי הוא שיותר ויותר חגיגות, בין אם במישור האישי ובין אם במישור העסקי, יתקיימו באוהל.

לנוכח הביקוש ההולך וגובר לאוהלים המשמשים לאירועים התפתח גם היצע נרחב, וכיום פועלות חברות רבות המתמחות בהשכרת אוהלים לכל מטרה ובפרט לטובת קיום אירוע כזה או אחר. על-מנת לבחור מתוכן באופן מושכל מומלץ לבחון את הפרמטרים הבאים:

בטיחות

כמובן שהמרכיב החשוב ביותר בעת קיום אירוע הוא הדאגה לשלומם של האורחים, ועל כן חובה לבחור אך ורק חברת השכרת אוהלים לאירועים שהאוהלים שהיא מספקת עומדים בכל התקנים הכי עדכניים והכי מחמירים שיש. בפרט חשוב לשים דגש על נושא בטיחות אש, ולוודא כי האוהל עשוי מחומרי מעכבי בעירה.

בהקשר הבטיחותי כדאי לדעת גם שהחוק מחייב קבלת אישור ממהנדס קונסטרוקציה מוסמך כי ההתקנה של האוהל שישמש לאירוע בוצעה עפ"י הנהלים המחייבים כך שהוא יעמוד יציב בכל מצב.

אסתטיקה

בכל אירוע אנחנו רוצים ליהנות מרמת אסתטיקה גבוהה שהרי יופיו של המקום בו נערך האירוע משפיע במידה נירכת על מידת ההנאה ושביעות הרצון של האורחים, בין אם מדובר בחגיגה בעלת נופך אישי ובין אם באירוע עסקי (השקת מוצר, למשל, קבלת פנים וכו').

בהתאם רוב החברות בתחום השכרת האוהלים מציעות גם פריטים נלווים דוגמת שטיחים במגוון דוגמאות, פופים לטובת אירועים באווירה אלטרנטיבית, וילונות בעלי חזות רומנטית לאירועים המחייבים לוק רך וענוג, גופי תאורה מתקדמים ועוד ועוד אפשרויות. אם גם את האוהל עצמו ניתן לבחור מתוך שלל דגמים בעלי עיצובים שונים ומגוונים הרי שמובטחת אסתטיקה מושלמת בדיוק על פי טעמים והעדפותיכם.

מבחר

חברת השכרת אוהלים לאירועים שמציעה מבחר רחב של אפשרויות מבטיחה כאמור שהלוקיישן שבו נערך האירוע שלכם ייראה בדיוק כפי שאתם רוצים.

מבחר רחב מבטיח גם התאמה מלאה לעונת השנה בה נערך האירוע ולמזג האוויר שישרור באותו יום - ישנם אוהלים סגורים ואוהלים פתוחים, אוהלים שמותקנים בהם חלונות (שאותם ניתן לפתוח), אוהלים אטומים יותר ואטומים פחות ואם מוסיפים גם פתרונות חימום/מיזוג הרי שלכל האורחים יהיה נוח גם אם מחוץ לאוהל תנשבנה רוחות עזות, יירד גשם או לחילופין ישררו תנאי שרב כבד.

למבחר רחב יתרון חשוב נוסף - בזכותו תוכלו למצוא אוהל בגודל האופטימלי מבחינת האירוע שאתם מקיימים, מספר המשתתפים הצפויים בו ואופיו באופן כללי. המלצה חשובה היא להוסיף 10 עד 20% למספר המוזמנים לאירוע כדי להבטיח מעל לכל צל של ספק שבאוהל לא תשרור צפיפות מעיקה, אבל מצד שני לא לבחור אוהלים גדולים יתר על המידה, גם כדי לא להידרש להוצאה כספית מיותרת וגם כי במצב שכזה עלולה לשרות על האירוע תחושת דלילות שפוגמת באנרגיות ובשמחה.

 

מאמרים