טלפון:  050-4465011 דוא"ל:  Galia@TimeCafe.co.il
התקשרו אלינושלחו הודעההמלצות

השכרת אוהלים לטיולים

משפחות, זוגות ויחידים שמרבים לטייל מן הסתם מצוידים באוהל משלהם ואינם זקוקים לשירות של השכרת אוהל, אבל אם חשקה נפשכם בטיול - לבד, בזוג או בהרכב נרחב יותר - ואין לכם אוהל משלכם, שכירת אוהל היא בהחלט אופציה שכדאי לשקול (במקום מייד לרכוש אחד כזה).

 

למה אוהל?

אמנם בכל פינה בארץ צצו אינספור צימרים מתוקים ומפנקים וכמובן שישנם גם מלונות רבים שבהם ניתן להתארח, אבל לינה באוהל הינה חוויה ייחודית ומרתקת. היציאה המוחלטת מהשגרה מוקפת הקירות והבטון והחיבור הבלתי אמצעי לטבע הופכים את הטיול כולו למרגש הרבה יותר. כשמוסיפים לכך את העלות הנמוכה יותר ביחס ללינה בצימר או במלון (גם אם שכירת אוהל כרוכה אף היא בעלות וגם כשמוצאים מבצע אטרקטיבי במיוחד על צימר או מלון) קל להבין מדוע אוהל.

 

אל תתפשרו על אוהל ללא תו תקן

כשרוצים לשכור אוהל לטובת טיול, חשוב להקפיד ליצור קשר רק עם חברות השכרת אוהלים שכל הפריטים שנמצאים במלאי שלהן עומדים בכל התקנים העדכניים והרלוונטיים, כך שנוכל ליהנות מהטיול, מהחופשה ומהחיבור לטבע בראש שקט וחף לחלוטין מדאגות.

 

איזה גודל לבחור?

סוגיה חשובה נוספת כששוכרים אוהל לטיול היא הגודל האופטימלי - מצד אחד אוהל גדול מדי עלול להכביד עלינו ובפרט אם מדובר בטיול שכולל גם הליכות ממושכות יחסית, ומצד שני אוהל קטן מדי לא ימלא את כל הצרכים שלנו ועלול לפגום במידה משמעותית בהנאה שלנו מהטיול והחופשה, שהרי לצד הרצון להתחבר לטבע גם במחיר של ויתור על נוחות מסוימת אף אחד לא רוצה להיקלע לתנאים נוקשים יתר על המידה.

ההחלטה איזה אוהל לשכור תלויה כמובן במספר המטיילים אבל גם בכמות הציוד שתרצו לאחסן באוהל. אם אין לכם הרבה ציוד תוכלו לשכור אוהל בדיוק לפי מספר האנשים (יש אוהלים זוגיים, אוהלים ל-3 אנשים, ל-4 וכמובן גדולים אף יותר) ואם יש לכם ציוד רב יחסית כדאי לחשב אותו כבן אדם נוסף ולשכור אוהל בהתאם. בכל מקרה אנשי מקצוע מנוסים שעובדים בחברת השכרת אוהלים יוכלו לספק לכם המלצות ספציפיות עבורכם.

 

ציוד נלווה

בדרך כלל החברה שממנה תשכרו את האוהל תוכל לספק לכם גם ציוד נלווה במידה ואתם זקוקים לכזה. בין השאר מוצעים מזרונים, מחצלות, גנרטורים, אמצעי תאורה שונים (בין אם שרשראות נורות ובין אם פרוג'טורים), שולחנות מתקפלים ובעצם כל מה שצריך כדי שיהיה לכם לא רק מחסה נעים ובטוח אלא באופן כללי נוח ומהנה גם כשאתם בחיק הטבע.

 

המלצות נוספות

לאחר ששכרתם את האוהל האופטימלי בהתאם לצרכים ולהעדפות שלכם, תוכלו לבחון עד כמה אתם מתחברים לקונספט של לינה בטבע - אם תגלו שאתם מתכוונים להגביר את מינון הטיולים והלינה באוהלים ייתכן שכדאי לכם לרכוש אוהל במקום לשכור אחד כזה בכל פעם.

בכל מקרה חשוב להקים את האוהל אך ורק במקומות המיועדים לכך, גם על-מנת לשמור על הטבע וגם כדי להימנע מהחוויה הלא נעימה של לפרק את האוהל אחרי שהוקם ולעבור למקום אחר.  

 

 

מאמרים