טלפון:  050-4465011 דוא"ל:  Galia@TimeCafe.co.il
התקשרו אלינושלחו הודעההמלצות

המאכלים השווים ביותר לאירועים

המאכלים השווים ביותר לאירועים

יש לכם אירוע בקרוב ובא לכם לעשות משהו חדש? נמאס לכם ממנות הפתיחה הסטנדרטיות של סיגרים ופסטלים? במאמר זה ננסה לתת רעיונות למאכלים שמומלץ לאכול באירועים בזכות מגוון פרטים המאפיינים אותם.

 כאשר יש אירוע של משפה, חבר או מכר מיד עולות מחשבות בראשנו ואנו מתחילים לחשוב איך יהיה האירוע. כאשר מדובר באירוע אחת המחשבות הראשונות והעיקריות ביותר שיעסיקו אותנו הוא נושא האוכל. מה יהיה לאכול באירוע? האם זה אירוע צמחוני או טבעוני? האם נאכל חוץ או בפנים וכדומה. האוכל תופס מרכיב עיקרי והוא אחד דברים שהכי עוזרים לנו להחליט האם האירוע היה אירוע טוב או לא.

על מנת שהאוכל באירוע יהיה תואם לקהל, למזג האוויר ולאופי האירוע נדרשת מחשבה מרובה, אסטרטגיה. אם האוכל לא יהיה טעים כל האירוע יכול להיות כישולון. אז איך נחליט איזה אוכל להגיש? כל התשובות בהמשך המאמר.

המלצות למנות אוכל באירועים

ראשית, חשוב להבין כי לכל אירוע יש אוכל שמתאים לו. כך למשל אם האירוע יהיה בעונת הקיץ נעדיף להגיש מאכלים קרים ומרעננים, אם האירוע יהיה בחורף נעדיף להגיש אוכל חם כגון מרק או תה, אם מדובר באירוע קטן של העבודה יתכן שנשנושים קטנים יעשו את העבודה. על מנת שהאוכל שמגישים באירוע "יקלע" לקהל רחב יותר ננסה לתת פה רעיונות למנות אוכל שמתאימות לרוב האירועים.

1. מנה עיקרית מומלצת: פרגית – המנה הראשונה שנמליץ עליה היא המנה העיקרית המורכבת מפרגית. נמליץ על מנה זו בכוונה מאחר והפרגית נחשבת יוקריתית יחסית לעוף . הפרגית יכולה להגיע עם מרינדה מתוקה או חריפה. 

הפרגית יכולה להתאים כמעט לכל אירוע מאחר ומדובר במנה נטראלית. לא כל אדם אוהב בשר אדום ויש כאלו שאפילו נגעלים ממנו. הפרגית אהובה על רוב האנשים ויכולה להיותר מנה שרוב האורחים יאהבו.

2. הגישו לחם – למרות שנראה נשמע מצחיק להרבה אנשים לחם הוא אחד המאכלים המרכזיים. הוא יכול להיות כתוספת, כמנה עיקרית (כמו בחומוס) ואפילו כנשנוש קטן. אחד היתרונות הבולטים בלחם הוא שהוא יכול לבוא במגוון צורות החל מלחמניות, פיתות, חלות וכדומה. חשוב לציין כי במידה ואכן הוחלט להגיש לחם באירוע שלכם מומלץ להשקיע טיפה יותר, הגישו לחם מחמצת, או לחם שיפון – אנו מבטיחים שהאורחים שלכם ירגישו את ההבדל.

3. אל תתבישו, סלטים קרים – עם ישראל ידוע באהבתו לסוגים שונים ורבים של סלטים. סלטים משמשים כתוספת ליד המנה העיקרית. אירוע ללא סלטים נחשב לאירוע דל. סלטים שרוב האנשים אוהבים הם סלט חומוס, טחינה, חמוצים ועוד. 

4. אל תשכחו קינוחים – אחד הדברים שהאורחים הכי מחכים לו באירוע הוא הקינוחים. כל אחד מאיתנו מגיע לעבר הקינוחים ברגע שהמלצרים מתחילים להוציא אותם. הקינוחים עוזרים לשבור את הטעם של האוכל שאכלנו עד כה, נותן שינוי בפה, ממריץ קצת את הדם בגופנו ובאופן כללי משנה את מזג גופנו.  דרך אגב חברת Time Cafe  מספקת מגוון קינוחים לאירועים, למידע נוסף - צרו קשר באתר.

 

לסיכום

אין ספק שאוכל הוא אחד הדברים הכי מרכזיים באירוע והוא דורש מחשבה ויצירתיות. על מנת להתאים את האוכל לאירוע שלכם נסו להבין את מזג האוויר באותו יום, נסו לחשוב על האורחים שלכם, התייעצו עם אנשים, בדקו מנות חדשות, נסו להביא משהו שטרם היה והכי חשוב נסו ליהנות מכל התהליך. 

המאכלים השווים ביותר לאירועים - טיים קפה