טלפון:  050-4465011 דוא"ל:  Galia@TimeCafe.co.il
התקשרו אלינושלחו הודעההמלצות

למה צריך מכונת קפה במשרד?

למה צריך מכונת קפה במשרד

אם אתם מנהלים בית עסק או ארגון מצליח, בוודאי תהיתם כמה זמן ביום העובדים שלכם מבלים בהסתובבות, בחיפוש אחר משהו טעים מלא קפאין וסוכרים, אשר יחזיר להם את הבוסט הנחוץ להם כדי לבצע את העבודה המוטלת עליהם? העניין הוא שלא מדובר רק בגורם פיזיולוגי, אלא בהרבה יותר מכך - בגורם פסיכולוגי מסווה היטב.

 

מכונות קפה אוטומטיות למשרד כאמצעי להגדלת התפוקה

 

בואו ניישיר מבט ונסתכל לאמת בעיניים: לפעמים, העבודה שלנו, במיוחד כשאנחנו מבצעים אותה במשך יומיום ולאורך שנים, מסוגלת להיות מתסכלת ומשעממת. עובדים עשויים לחפש כל סיבה שתוציא אותם מהשגרה המרדימה הזו והפסקת העבודה לצורך אכילה או שתיית קפה הינה אחת מהדרכים הנפוצות ביותר בהן שוברים עובדים את הרוטינה. מצד שני, עם כל ההבנה שאתם עשויים לגלות לסיטואציה, אין זה בהכרח אומר כי אתם, כמנהלים, צריכים לעודד הפסקות ארוכות כאלה. לכן, מכונות קפה אוטומטיות למשרד יכולות להוות פתרון יעיל וזמין עבור מעסיקים שעובדיהם יוצאים להפסקת קפה שנמשכת שעות ארוכות ומיותרות.

 

מכונות קפה אוטומטיות למשרד - רק לעובדים שמבזבזים זמן עבודה יקר ומה עם השאר?

 

גם אם אינכם סובלים, כמנהלים, מבזבוז זמן מיותר ומכבדים את שיקול דעתם של עובדיכם בקביעת אורך ההפסקה הנחוצה להם, מכונות קפה אוטומטיות למשרד תוכלנה לסייע לכם. במקרים כאלה, יצירת מטבחון המכיל מכונת קפה, יוצר סביבה נינוחה ומשרה אווירה לא פורמלית, יכול ליצור את האפקט ההפוך מאשר זה שעולה על הדעת. במקום כזה, ימשיכו העובדים לעבוד גם בזמן שתיית הקפה, כאשר האווירה הלא רשמית, אשר איננה מוכתבת על ידי נהלי עבודה מוכתבים ונוקשים ואיננה מוגבלת על ידי קיוביקלס, עמדות מחשב ושולחנות כתיבה, יכולה להוות מנוף לחשיבה יצירתית ולגישה חדשה ושונה.

 

מכונת קפה כסמל להוקרה

 

מכונת קפה למשרד יכולה גם להיות הדרך שלך להודות לעובדים שלך על עבודתם הטובה ולתגמל אותם באביזר שהם באמת צריכים, מאחר וידוע כי כ-90% מהישראלים נהנים לפחות מכוס קפה אחת (מכל סוג שהוא) ליום. השאר, כנראה, מחלקים את הנאתם בין המשקאות החמים האחרים (שוקו חם, פרנץ' וונילה, תה עם נענע וכד',) אשר גם הם נכללים במבחר המשקאות החמים אותו מציעות מכונות הקפה האוטומטיות.

 

מכונת קפה - פתרון קסם לבעיות משרדיות

 

תם עידן הכפיות המיותמות הזרוקות בכיור ומכתימות אותו בכתמים חומים שקשה לנקות, המאגים האישיים (שבעטיים התחוללו מלחמות עולם בלא מעט משרדים), קומקום המים החמים (שתמיד היה במשרד עובד שהצליח להדליק אותו מבלי לבדוק אם ישנם בו מים ולגרום לקצר במערכת החשמל של המשרד). כל אלה שייכים לעבר הרחוק, כיום, מכונות הקפה המשוכללות מספקות פתרון לכל בעיות אלה ולעוד בעיות רבות אחרות.

 

מאמרים