טלפון:  050-4465011 דוא"ל:  Galia@TimeCafe.co.il
התקשרו אלינושלחו הודעההמלצות

מגשי אירוח בריאותיים

מגשי אירוח בריאותיים

כאשר מתכננים אתם אירוח מיוחד של משפחה, חברים או אף מכרים ממקום העבודה הפרטי, הרי שתכנון מסודר ומפורט של אירוח זה הוא שיעזור לכם לשמור על סדר, הצלחה והנאה מוחלטת שלכם ושל אורחיכם !

 

הכנו בעבורם מספר טיפים חשובים לאירוח נכון ומאורגן שיוביל להצלחת האירוח, והם :

 

" אוכל קדימה אוכל " –  כאשר אנשים מוזמנים לערב, יום ואף לשעה בודדת אחת, מצפים הם לאירוח הכולל אוכל! ואין מה לעשות בנדון שכן, זוהי המנטליות הישראלית ובמקרים רבים גם העולמית.

אך ידוע כי גם בד בבד חשוב למארחים לאפשר את הכיבוד הראוי והטעים ביותר בעבור האירוח של אורחיהם החשובים, שאחרת לא היו כלל טורחים להזמינם !

מגשי אירוח לתזונה בריאה בהזמנה אישית הם הפתרון המוביל והפופולרי ביותר בישראל ובעולם לכדי אירוח מושלם (הן כאשר מדובר באירוח קבוצות גדולות והן כאשר מדובר על אירוח מצומצם של מספר אנשים).

הבחירה באפשרות לאירוח של תזונה נכונה על ידי הזמנת מגשי אירוח בריאותיים היא בחירה נכונה ומופלאה, שכן בשל הרכב המגשים מותאמת היא לכלל האוכלוסייה : לסובלים מרגישויות שונות, לחובבי הבריאות, לאלו ששומרים על אורך חיים בריא, למבקשים להימנע מסוכרים וכד' ובכלל לכולם !

מגשי אירוח בריאותיים הם מגוונים, טעימים ומשתנים, ולשם הנאת אורחיכם ובני ביתכם מהם, הקפידו על הזמנתם מבעוד מועד, ובכך גם תבטיחו את הנוחות, הסדר וההנאה מהאירוח הנינוח והמופלא שלכם.

לוגיסטיקה - מקומות ישיבה נוחים, שולחנות ערוכים וגישה מלאה לאזורים – כאשר מדובר בעריכתו של אירוח חשוב בביתכם או שמא בחלל אחר שנבחר בהתאמה מדויקת לסוג האירוח, הרי שחשוב מאוד להקפיד על סידור מקדים של : מקומות ישיבה נוחים (ומוצלים במקרה הצורך), שולחנות ערוכים ומוכנים לבוא האורחים (למניעת התרוצצויות מיותרות), גישה נוחה לשירותים, כיור ואזורים מתבקשים (ונקיים).

אווירה – שתיה קלה, שתיה חריפה, קרח, כוסות, נשנושים ועוד... כל אלו הם חלק חשוב באירוח שלכם, אך יצירת האווירה הנכונה והמותאמת לסוג האירוח חשובה היא אף יותר !

על כן, טרם הגעת האורחים, יש להקפיד על שילוב נכון ומותאם של מוזיקת רקע נעימה ונינוחה, עיצוב מרהיב וססגוני של החלל או אזור האירוח, ניקוי יסודי של מקום האירוח לטובת הנאת המשתתפים וכיוב'. 

אז כעת, לאחר שהזמנתם מגשי אירוח לאירועים הדוגלים בתזונה בריאה מבעוד מועד, בחרתם בעיצוב הולם למקום האירוח, דאגתם לניקוי המקום ויצרתם אווירה נינוחה ורצויה – כל שנותר לכם הוא פשוט לקבל את פני אורחיכם וליהנות מן הפירות אותם קצרתם !

 

מאמרים