טלפון:  050-4465011 דוא"ל:  Galia@TimeCafe.co.il
התקשרו אלינושלחו הודעההמלצות

בר קפה מפתיע והפתעות נוספות לאירועים וכנסים

אנשים רבים שרוצים לעשות אירועים חושבים על פרטים מיוחדים כמו: הכניסה לאירוע, האוכל, בחירת המקום ועוד. עם זאת, כמה מאיתנו באמת עוצרים לחשוב על הטעם שנשאר לאורחים רגע לפני שהם הולכים? את הטעם הזה נותן הקפה, ולכן הגיע הזמן שכולנו נחשוב על האפשרות של שילוב בר קפה בכל אירוע. אומנם זה נכון שכנראה לעולם הקפה שיש לנו בארץ לא יגיע לקפה הכי פשוט של ארץ המגף, אך האמת היא, שבשנים האחרונות אפשר לראות עוד ועוד מקומות שבהם הקפה נהדר. לכן כדאי גם לכם לחשוב על האופציה של שילוב בר קפה מפתיע וטעים, כי למה לא בעצם? האורחים שלכם שמגיעים לאירוע רוצים אומנם ליהנות מאוכל טוב וממוזיקה נהדרת, אך הם גם בהחלט רוצים ליהנות מקפה טוב בסוף האירוע. זה נכון לגבי אירועים פרטיים, עסקיים ואפילו לגבי כנסים שאתם עושים, אז למה שלא תתחילו לארגן את הפרטים האלה עוד היום.

 

איזה עוד הפתעות אפשר לשלב בחגיגה? 

 

האמת היא, שאם אתם עושים אירוע חשוב בקרוב, כנס או כל חגיגה אחרת, כדאי יהיה לא להסתפק רק באפשרות של בר קפה אלא גם להוסיף בר מתוקים ודוכני מזון שונים. זה לא חשוב אם מרבית האורחים שלכם הם ילדים, צעירים או אנשים מבוגרים, כי מי מאיתנו לא אוהב אוכל טוב? ומי מאיתנו לא אוהב מתוק? אתם תראו שכל בר מתוקים יוכל לקחת את האירוע שלכם צעד אחד קדימה, בין אם אתם חושבים לשכור דוכן של גלידות טובות, סוכריות גומי או כל דבר אחר. השילוב של פתרונות קפה לאירועים עסקיים ובר מתוקים זו הבחירה הנכונה שתיקח גם אירועים עסקיים וגם אירועים פרטיים כמה צעדים קדימה. 

 

שלבו עוד אלמנטים שישמחו את האורחים 

 

במידה ומדובר על אירוע עסקי שאליו אתם מזמינים את העובדים שלכם, כדאי יהיה לחשוב לא רק על הקפה ועל המתוקים, אלא גם על דברים אחרים מעבר. ניתן לבחור את האפשרות של מתנות ממותגות לעובדים או כל דבר אחר, כי מי לא היה רוצה לקבל מתנה קטנה מהבוס שלו באירוע עסקי? אומנם זה נכון שלחשוב על כל הפרטים האלה, בין אם זה הקפה, המתוק או המתנות, זו השקעה לא קטנה, אך אם אתם כבר עושים אירוע לא כדאי שהוא יהיה מושלם? לאירועים עסקיים יכולות להיות מטרות שונות, אך מה שבטוח זה שאתם צריכים לעשות הכול כדי שהתוצאה הסופית תהייה מושלמת. לכן זה לא משנה אם אתם רוצים לעשות כנס כדי לגייס משקיעים או לקוחות או שאתם רוצים לעשות אירוע עסקי פנימי, כי בכל מקרה כדאי שתעשו הכול כדי שהאירוע יהיה בלתי נשכח. השילוב של ארומת הקפה, המתוקים והמתנות זה בדיוק מה שהמוזמנים שלכם מחכים לו, אז למה לא? 

מאמרים