טלפון:  050-4465011 דוא"ל:  Galia@TimeCafe.co.il
התקשרו אלינושלחו הודעההמלצות

מגשי אירוח מתוקים לאירועים עסקיים

אם ברצונכם לערוך אירוע חגיגי מכל סוג על טהרת הקינוחים, המתוקים והשוקולדים בלבד, תוכלו לבחור חברה המציעה מגשים של מיני קינוחים לאירועים שונים. האופציות בתחום הקינוחים והמתוקים הן רבות, שהרי התחום הולך ומתפתח ולעיתים נדמה לנו ששוויץ ופריז ממש כאן מרוב היופי של הקינוחים והטעמים המשכרים. 

מגשי אירוח מתוקים מתאימים למגוון רב של סוגי אירועים הן לסקטור הפרטי והן לעסקי, למשל אירוע חגיגי בעבודה, פגישה עסקית חשובה, להרמת כוסית, השקת מוצר או כנס עסקי, מסיבת עיתונאים, ימי הולדת לעובדי החברה ואפילו יום גיבוש לעובדי החברה.

כל אירוע חגיגי כדוגמת ימי הולדת ומסיבות רווקים או רווקות. הוא הזדמנות נהדרת להזמין מגשי אירוח מתוקים שיאפשרו לכל אחד מכם להתגאות בכיבוד המוגש על השולחן לאורחים.

 כיום, עומדות שלל של אפשרויות אירוח המבוססות על מאכלים מתוקים שיכלים להמתיק לאורחים את החוויה באירוח, כמובן שניתן לשלב את המגשים האלה כקינוח לאחר ארוחה, או כנשנוש קליל לאירועים מצומצמים העורכים בין לבין. 

 

סוגים שוני של מגשי אירוח מתוקים, נותר לכם רק לבחור

מגשי שוקולד ופרלינים – מדובר במגש יוקרתי המכיל מגוון רב של סוגי שוקולד בגדלים קטנים, ממש של ביס קטן שכל אחד הוא עולם שלם של טעם מתוק. מגשי שוקולד מתאימים לילדים קטנים, בני נוער ואפילו לאירועים עסקיים, שהרי לשוקולד יש שיק יוקרתי שלא ניתן להסביר במילים. את השוקולדים ניתן למצוא גם במגוון מילואים שונים כדוגמת – שוקולדים מלאים בליקרים שונים, שהם יתחסלו בתוך דקות ספורות ויעלו את המצב רוח של האורחים באירוע.

עוגות אישית – יש לא מעט סוגי עוגות, חלקן שלמות גדולות וחלקן אישיות. כאשר מדברים על אירוע בופה, הכי מתאים להזמין מגש עם עוגות אישות, כך שבמקום לחתוך עוגה לכל אחד ולשים לו בצלחת, פשוט כל אחד לוקח את עוגה האישית האהובה עליו. את העוגות האישיות ניתן לעטר במגוון רב של דקורציות, החל מקרמים במגוון רב של צבעים, קישוטים מבצק סוכר, מדבקות והדפסים אכילים, סוכריות צבעוניות, כיתוב עם שוקולד, קרמים למיניהם, פירות טרופיים ונראה כי הרשימה עוד ארוכה. 

ספינג'ים וסופגניות – מתוקים אלה מתאימים לחג החנוכה, וכפי שידוע יש לא מעט חגיגות בעת הדלקת נר הראויות למגשי כיבוד מתוקים. מגשי סופגניות מתאימים לאירועים עסקיים או פרטיים ואפילו כקינוח לאירוח של בני משפחה וחברים בהדלקת נר ראשון. ניתן להזמין סופניות עם מילואים שונים ואף סופניות מעוצבות בטוב טעם עם צבעים וקרמים שונים.

לסיום, שילוב של מגשי אירוח מסוגים שונים עם מיני קינוחים ושוקולדים טעימים, יכול להפוך כל אירוע משמים לאירוע מהנה ומושקע, וכזה שהאורחים יזכרו אותו לזמן רב וממש יתענגו מכל ביס וביס. לכן, נסו לגוון כמה שיותר ולהכניס צבע ועיצוב מתוחכם לכל מגש. 

מאמרים