טלפון:  050-4465011 דוא"ל:  Galia@TimeCafe.co.il
התקשרו אלינושלחו הודעההמלצות

אירוע פרטי במסעדה בתל אביב

אירוע פרטי במסעדה בתל אביב

נניח שיש לאמא שלכם יום הולדת וכבר עייפתם מאותה מסעדה שהייתם שנה שעברה, לא הצלחתם להרעיף עליה את כל הברכות שרציתם בגלל הרעש והצפיפות. אמא שלכם לא הצליחה לקבל את מלוא תשומת הלב לה היא מצפה, שלא נדבר על הזמן שלקח למנות להגיע עד לשולחן שלכם, ושוב תשמעו ביקורת על האוכל שהגיע קר ושוב...תבטיחו לעצמכם שפעם הבאה חוגגים בבית! 

אז כנראה שלא רק אתם מתוסכלים מידי שנה מהסיטואציה שרוצים לצאת לחגוג מחוץ לבית אבל להרגיש כמו בבית, שמעוניינים לעשות משהו מקורי, משפחתי, אינטימי ושאף אחד לא יאלץ לטרוח ושכולם יוכלו ליהנות יחד. אז משהו שמע את קולכם ויש מסעדות שפתחו עבור זה אזור מבודד לאירוע פרטי במסעדה. מקום שבו ניתן לשבת בשלווה עם המשפחה המורחבת ועם בעל השמחה, ליהנות ביחד באינטימיות מלאה, להצליח לשוחח אחד עם השנייה ולהתענג על ארוחה כשרה עם יין משובח, כשהכל בין כותלי המסעדה המועדפת עליכם.  

אז מה ניתן לקבל באירוע פרטי במסעדה?

כיום ניתן למצוא מסעדה כשרה במרכז עם מגוון פתרונות לכל אירוע קטן או גדול, להבדיל מאירוע באולם אירועים שמצריך הכנות רבות וכרוך גם בהוצאה כספית גבוהה, אירוע פרטי במסעדה מותאם לאופי וסגנון האירוע; יום הולדת, ברית/ה, יום נישואים ועוד. בכל אירוע שכזה תוכלו ליהנות החל מעמדות בר מעוצבות באלגנטיות ועד מגוון משקאות קלים, קפה טרי ואלכוהול מצוין. האוכל שמוגש  הוא כשר, לכן המנות יהיו על טהרת החלב ויכללו מגוון של כריכים, טורטיות, קישים מעולים ומאפים מלוחים וגם מתוקים ומבחר רב של קינוחים חלביים; מאפי שמרים, עוגות בחושות, טארטלטים ועוד. 

שירות אישי

מלבד האוכל הטעים והמשקאות המשובחים שתקבלו באירוע הפרטי שלכם, תיהנו גם משירות אדיב ואישי לכם ולכל המוזמנים. החדר ימתין עד שיגיע אחרון האורחים שלכם. בעוד המסעדה עצמה שוקקת באנשים, אתם תרגישו שהגעתם ממש למסעדה פרטית עבורכם, שיכיל רק אתכם ואת יקיריכם. האירוע הפרטי שלכם יזכה לפרטיות מוחלטת, במקום ממוזג ומעוצב באלגנטיות, יהיו פרוסים לפניכם מגוון המנות שבחרתם עם בר משקאות עשיר ומפנק. יוקצו לאירוע שלכם מלצרים שיתנו מענה לכל דבר, תוכלו להתרווח על הכיסאות הנוחים, לשוחח עם האורחים ואפילו להכין איזה נאום או מצגת יפה עבור בעל השמחה. 

תל אביב עיר הבילויים

גם בתל אביב הגדולה, שנדמה כאילו לעולם לא תצליחו למצוא מטר מרובע אינטימי, ניתן למצוא מסעדה שמעניקה אירוע פרטי במסעדה שלה. אולי תתקשו למצוא חניה, אבל גם חניונים רבים ניתן למצוא בתל אביב, כך שלא תצליחו למצוא תרוץ הולם לא לצאת מהבית. יש היום יותר מסעדות שנותנות מענה לצורך של אירוע משפחתי מצומצם שמבקש לחגוג במסעדה קרובה וליהנות מארוחה מצוינת ובו בעת לחגוג עם יקיריהם. 

מאמרים