טלפון:  050-4465011 דוא"ל:  Galia@TimeCafe.co.il
התקשרו אלינושלחו הודעההמלצות

5 דרכים לשדרוג אירוע לרמה הגבוהה ביותר

לוח השנה שלנו מלא באירועים – והאירוע שלנו צריך להיות מיוחד


הישראלי הממוצע יוצא להרבה מאוד אירועים בכל שנה. עם זאת, כמות האירועים שאנחנו עצמנו עורכים היא לא גדולה כל כך – לאחר בר או בת המצווה, רובנו מחכים עד לשלב החתונה והולדת הילדים בטרם נפיק אירוע גדול נוסף בחיינו הפרטיים. ולכן, כשאנחנו בכל זאת מגיעים לשלב הזה – עלינו להפיק את האירוע האיכותי ביותר. רבים מאתנו נתקלים בשלב זה בהתלבטות – איך להפוך את האירוע שלנו לייחודי, לכזה שהאורחים יזכרו בתוך ים האירועים שלנו בכל שנה? צירפנו כאן 5 טיפים קטנים וייחודיים שיכולים לעשות את ההבדל באירוע שלכם.

 5 רעיונות מקוריים לשדרוג האירוע שלכם

  • בית קפה פרטי: חלק גדול מכל אירוע הוא כמובן כל מה שקשור לתחום הקולינארי, כולל קבלת הפנים, המנות העיקריות והקינוחים. דווקא בגלל שמדובר בתבנית שבלונית למדי, כל שינוי או טוויסט ייחודי בתחום הקולינארי יכול לעשות את ההבדל. שירות של השכרת "בית קפה נייד" לאירוע שלכם – שהוא למעשה עגלה ניידת של עמדת קפה ומאפים איכותית – הוא שירות שיכול לעשות את ההבדל בחתונה שלכם ולתת לאורחים שלכם תחושה חמימה ונעימה של אירוע שבו חשבו על נוחיות האורחים.

 

  • עיצוב ייחודי ושונה: חלק מהותי מהאירוע שלכם הוא כמובן איך שהוא נראה. עם זאת, כולנו רגילים לעיצובים הקלאסיים של שולחנות האירועים המוקפדים, עם סידורי המפיות המעוצבים והמפות הלבנות. לכן, כל חריגה מהמראה הקלאסי הזה, כל עוד היא נעשית בטעם ובהתאם לאופי האירוע – יכולה להפוך את האירוע שלכם לזה שהאורחים יזכרו לטובה בלוח השנה העמוס שלהם.

 

  • בלונים בצורות: לפעמים ההבדל בין אירוע לאירוע מתבסס על האטרקציות השונות באירוע. אחת האטרקציות האלה, שלא מאבדת מייחודה ומההנאה שבה גם בגילאים מבוגרים, היא עמדה של בלונים לאירועים. רק חשבו על אירוע שבו כלל האורחים מסתובבים על רחבת הריקודים עם חיות, כובעים או צמידים מבלונים – ותבינו שמדובר באטרקציה כיפית שחבל לכם לפספס.

 

  • צילומים ייחודיים: צלמי האירועים ועמדת צילומי המגנטים יכולים להשתדרג להרבה יותר. לדוגמה – אם עושים צילומים על רקע מסך ירוק, כשכל אורח יכול לבחור את הרקע של הצילום שלו. אם כבר מזכרות מהחתונה, למה לא עד הסוף?

 

  • עמדות יצירת מזכרות אישיות: בכל הנוגע למזכרות מהחתונה, האפשרויות הן אין סופיות ובוודאי שאינן נגמרות במגנטים ההכרחיים והנדושים. מחזיקי מפתחות, תכשיטים קטנים וזולים (לפעמים כאלה שמעוצבים משברי הכוס), כפכפים קטנים – כולם מזכרות שאפשר וכדאי להוסיף לאירוע שלכם ולהפוך אותו לבלתי נשכח

הצלחת האירוע תלויה יותר מכל דבר אחר בהשקעה שלכם


אירוע שנשקיע בו מחשבה מעמיקה ורצון הוא אירוע שיצליח, ואם נוסיף לו טוויסטים ייחודיים הוא יעשה את הקפיצה קדימה ויהפוך לבלתי נשכח. כל מה שאנחנו צריכים לעשות הוא פשוט לחשוב מחוץ לקופסה ולהפוך את האירוע שלנו ליחיד במינו.

מאמרים