טלפון:  050-4465011 דוא"ל:  Galia@TimeCafe.co.il
התקשרו אלינושלחו הודעההמלצות

קייטרינג לאירועים עסקיים

קייטרינג לאירועים עסקיים

אירוע עסקי, ממש כמו כל אירוע אחר, הוא תמיד סיבה לחגיגה. על מנת שהחגיגה תהיה מושלמת וכולם יהיו מרוצים עד הגג, חשוב שבאירוע, מלבד תוכנית מעניינת ומוסיקה טובה, יהיה גם אוכל טוב, כזה שמשאיר טעם של עוד. אז איך מתאימים את האוכל לסוג האירוע, על מה חשוב לשים דגש ואיך הופכים את האירוע גם לאירוע קולינרי מהסוג הכי טעים שיש? את כל התשובות לשאלות אלה ואחרות – תוכלו למצוא במאמר שלפניכם.

התאמה של האוכל לאירוע

האמירה לפיה חשוב להתאים את האוכל לאירוע נשמעת בהתחלה קצת ערטילאית ולא ברורה, אולם כשבוחנים אותה לעומק – יש בה הרבה מאוד חוכמה. אחרי הכל, אם תוזמנו לאירוע עסקי שמתקיים בצהריים, סביר להניח שהציפייה שלהם תהיה שיהיה שם אוכל בשרי שישביע את הרעב שמתעורר תמיד בשעות האלה של היום. לעומת זאת, אם מדובר באירוע שמתקיים בשעות הבוקר, מתאים יותר שהאוכל שיוגש בו יהיה חלבי וקליל, בדגש על מבחר גדול של קינוחים טעימים. מעבר לכך, אם למשל מדובר באירוע חברה שמציין את סיומה המוצלח של השנה וכל האווירה היא מסיבתית יותר – יתאים יותר לבחור קייטרינג לאירועים עסקיים שישים דגש על "אוכל מסתובב" – כזה שמועבר על ידי מלצרים בין האנשים, ועל הצבת כלי ההגשה על בופה מעוצבת כדי שכל אחד יוכל לקחת בזמנו החופשי את מה שהוא אוהב. לעומת זאת, אם מדובר באירוע עסקי מעונב שנערך כדי לחגוג מיזוג עם חברה אחרת, יתאים יותר שהאוכל יוגש לאורחים כשהם ישובים סביב שולחן, ושהמנות עצמן תהיינה יוקרתיות ומחייבות יותר.

קייטרינג לאירועים עסקיים – המלצת השף

בין אם אתם עורכים אירוע צהריים, אירוע בוקר או אירוע ערב, ובין אם אתם עורכים אירוע מעונב יותר או מסיבה מגניבה – חשוב מאוד שהקייטרינג שתזמינו יהיה קייטרינג לאירועים עסקיים באיכות גבוהה. לכן, לפני שאתם בוחרים את חברת ההסעדה, כדאי מאוד שתקבלו המלצות ממכרים על חברות שמתמחות בתחום, וכמובן שתגיעו לערב טעימות. אחרי הכל – לא הייתם רוצים שהאורחים שלכם יאכלו מנות שאתם לא הייתם רוצים לטעום...

כמובן שגם המחיר מהווה שיקול חשוב בבחירת חברת קייטרינג לאירועים עסקיים ובכלל, אולם כמו בכל שירות אחר שאתם שוכרים – עדיף לשלם יותר ולקבל אוכל איכותי ברמה באמת גבוהה, מאשר לשלם פחות ולסכן את הצלחת האירוע – כי איכות האוכל היא משהו שמדברים עליו הרבה אחרי שהאירוע מסתיים.  

לסיכום – כשאתם בוחרים את חברת הקייטרינג שתדאג להכין ואולי גם להגיש את האוכל באירוע שלכם, חשוב שתדאגו לכך שהמנות תהיינה ברמה שתכבד את החברה שלכם. בקשו הצעות מחיר, לכו לערבי טעימות והשוו בין המחירים – ובחרו את החברה שתספק לכם אוכל טעים שמתאים בצורה מדויקת לקונספט של האירוע שלכם. רק בשמחות – אמן. 

קייטרינג לאירועים עסקיים