טלפון:  050-4465011 דוא"ל:  Galia@TimeCafe.co.il
התקשרו אלינושלחו הודעההמלצות

קפה ומאפה - סיפור אהבה של בוקר

קפה ומאפה - סיפור אהבה של בוקר

מכירים את זה שאתם קמים בבוקר וכל מה שבא לכם לעשות זה לחזור למיטה כדי להמשיך לישון עוד כמה רגעים. השעון המעורר מצלצל וכל מה שאתם מסוגלים לחשוב עליו, זה איך תצליחו להושיט יד ולהגיע לשעון במהירות הבזק, כדי לכבות את הצלצול הטורדני שמאיים להקיץ אתכם משנתכם.

החדשות הטובות הן, שלמרות הקושי שבהתעוררות, יש משהו קטן שיכול לגרום לדברים להיראות לגמרי אחרת ואנחנו מתכוונים כמובן לסיפור האהבה שמתרחש ביניכם לבין כוס הקפה שלכם כל בוקר מחדש. בתור אנשים עובדים ולמזלנו או לשמחתנו, כולנו כאלו, אנחנו צריכים הרבה אנרגיות כדי להתחיל את היום ולקפה יש השפעה משמעותית על יומנו, גם מבחינה פיזית וגם מבחינה פסיכולוגית. הקפה משרה עלינו תחושת ערנות והוא ממלא את פינו ואת ליבנו באווירה חמימה ונעימה.

מנת חוזק כדי לפתוח את היום בחיוך

מנת הקופאין הזו מאפשרת לנו לפתוח את היום ברגל ימין וגם אתם בוודאי יודעים, שיש אנשים שלא מסוגלים להתחיל את היום שלהם בלי הקפה. בינינו, יש הרבה מאוד אנשים, שטוב להם ולסובבים אותם שיש קפה בחיים ולולא זה, הם ימשיכו את יומם עצבניים וחסרי אנרגיה.

אגב, ממחקר שנערך לאחרונה עולה, שמנת קפה כל בוקר, לא רק שאינה מזיקה לבריאות כפי שסברו בעבר, אלא היא תורמת לאיזון של הלחץ דם וכן לחילוף חומרים תקין. לכן, תשכחו מכל מה שאמרו לכם בעבר לגבי קפה ותעשו לעצמכם ולכולם טובה, קחו מנת חיזוק של קופאין בבוקר.

ניתן לשדרג כל אירוע עם עגלת קפה

ואם כבר בקפה ושדרוג של הבוקר עסקינן, גם כשמדובר על אירועים כדאי מאוד לתת לאורחים הזדמנות ליהנות מקפה איכותי. כשסוגרים כיבוד לאירועים חשוב מאוד לסגור גם עגלת קפה של בוקר, מה שללא כל ספק יאפשר לאורחים שלכם ולכם להתחיל את היום בחיוך.

כל אירוע ניתן לשדרג בקלות ועגלת קפה היא בהחלט אפשרות נהדרת, משתלמת, שגם נראית טוב, שיכולה לפתוח את הבוקר של האורחים באירוע שלכם בצורה הרבה יותר טובה ונעימה. כמו שאתם אוהבים קפה בבוקר, כך גם המוזמנים שלכם ולכן כדאי מאוד להעניק גם להם את האווירה המרגיעה שהקפה מעניק לכם.

פותחים את הבוקר עם קפה והכל נראה אחרת!

בשורה התחתונה, שתייה של קפה פעם ביום ובמיוחד בבוקר הוכחה כמשהו שתורם רבות לכל היום וההמלצה שלנו היא לשתות רק קפה איכותי. אגב, לאלו מכם שאוהבים להוסיף סוכר לקפה, חשוב שתדעו שסוכר חום הרבה יותר בריא ולכן כדאי לנסות לשלב סוכר חום במקום לבן.

וטיפ אחרון בהקשר של קפה, גם למי מבנינו שאינו טבעוני, מומלץ לעיתים להחליף את החלב הרגיל בחלב סויה או חלב שקדים, מה שיהפוך את הקפה שלכם להרבה יותר בריא וימנע את כאבי הבטן שחלב לעיתים עלול ליצור. אגב, זה גם מאוד טעים. אנחנו ממליצים גם לכם - תפתחו את הבוקר עם קפה ותגרמו לכל היום שלכם להיראות אחרת.