טלפון:  050-4465011 דוא"ל:  Galia@TimeCafe.co.il
התקשרו אלינושלחו הודעההמלצות

מגשי אירוח כשרים לפסח

מגשי אירוח כשרים לפסח

כל שנה מחדש מגיע האביב ועמו חג הפסח שמעמיד את כולנו בפני השאלה: מה נאכל בסדר הזה? הרבה אנשים מתכוננים לחג ועומלים כדי להצליח להכין ארוחה טעימה, כשרה ומגוונת. הבעיה היא, שאם להיות כנים לרובנו הגדול די נמאס לטרוח ולבשל שעות, במיוחד אחרי כל הניקיונות.

לכן, אם אתם רוצים בחג הזה לאפשר לעצמכם פסק זמן מהבישולים וההכנות, אתם יכולים במחיר שפוי פשוט להזמין מגשי אירוח, מהמנה הראשונה ועד האחרונה, כולל הקינוח. מגשי אירוח לאירועים זה עניין נפוץ ולאחרונה חלה מגמה חדשה, שבה יותר ויותר ישראלים בוחרים להשתמש באופציה הזו גם ואולי נכון יותר לומר, דווקא בחג הפסח.

כשאנחנו שומעים את המילה כשר לפסח, כולנו נתקפים בפאניקה קלה ובסלידה, בשל היכרות עם מאכלים מהילדות, שהיו מלאים בקמח מצות ולא באמת טעימים. אמנם, החדשות הטובות הן, שעברו כמה שנים מאז שהייתם ילדים וגם הצד הקולינרי בארצנו הקטנטונת התפתח לא מעט, מה שאומר שגם בפסח, אפשר ליהנות מאוכל טעים, ייחודי וכן – כשר.

הרבה אפשרויות מרגשות

יש הרבה אפשרויות מרגשות למגשי אירוח מלוחים ומתוקים כשרים לפסח ואתם יכולים ליהנות ממגוון עצום של טעמים, ריחות וצבעים. לא חייבים להשתמש בקמח מצה כדי להפוך את האוכל שלכם לכשר לפסח. אתם יכולים להזמין מגשי אירוח של בשרים, דגים וכן מגשי אירוח צמחוניים וטבעוניים, כמו לדוגמא לביבות בטטה או כרובית, קציצות קינואה, סלטים עשירים וכמובן, מרקים. יש כל כך הרבה אפשרויות לאוכל טעים, משביע וכשר ואין שום סיבה לדחוף למאכלים שלכם בחג קמח מצות, רק כי זה מה שהייתם רגילים אליו.

לבחור מה שמתאים לכם

אם כבר החלטתם שאתם רוצים לנוח בפסח הזה ולהזמין לשולחן החג אוכל מחברה שמתמחה במגשי אירוח, אתם צריכים שזה יהיה מושלם ולכן כדאי מאוד לברר מראש את כל האפשרויות שעומדות בפניכם ולבחור את מגשי האירוח שהכי מתאימים לסגנון של המשפחה שלכם ולהעדפות של כל האורחים שצפויים להשתתף בסדר.

בחירות נכונות במגשי האירוח יהפכו את ארוחת החג מסתם ארוחה חגיגית לארוחה בלתי נשכחת שכולם לא יפסיקו לדבר עליה. מומלץ מאוד לעדכן את השף אם יש העדפות לתבלינים או טעמים מסוימים ו/או אם למישהו מהאורחים יש רגישות למרכיב מסוים באוכל.

אגב, אף אחד חוץ מכם לא צריך לדעת שלא אתם אלו שהכנתם את האוכל וכשאתם מזמינים מגשי אירוח מחברה שמתמחה באוכל לחגים, אתם יכולים לבקש לקבל את הכל במקום במגשים בקופסאות ופשוט לסדר את האוכל בכלי הבית המוכרים שלכם, כך שאף אחד חוץ מכם לא ירגיש ולא ידע שלא אתם אלו שעמלתם על הכנת האוכל.

ליהנות מאוכל טעים גם בחג!

בשורה התחתונה, חג הפסח הוא הזדמנות מצוינת עבור כולם להתאחד עם המשפחה סביב השולחן ולקרוא באגדה. ההמלצה שלנו בחג הזה, היא לקנות מראש מגשי אירוח כשרים לפסח מחברה מוכרת וליהנות מארוחה טובה, ייחודית, מפתיעה, בלי קמח מצה והכי חשוב – מאוד טעימה!